Виставлено на продаж перший автомобіль Porsche – Type 64 1939 року

Виставлено на продаж перший автомобіль Porsche – Type 64 1939 року

ПОДЕЛИТЬСЯ

Porsche Type 64 був розроблений на замовлення Volkswagen на агрегатах Beetle KdF-Wagen для участі в перегонах які так і не відбулися Берлін – Рим 1939 року. Всього було побудовано три гоночних версії KdF-Wagen. Їх розробкою займалася команда дізанейров, яка в подальшому створила Porsche 356.

Porsche Type 64 зберіг трансмісію, двигун і підвіску оригінального Volkswagen Beetle KdF-Wagen, але отримав новий кузов і шасі з авіаційного алюмінію. Потужність мотора збільшили з 24 до 32 к.с. Перший автомобіль був виготовлений вже після початку Другої Світової війни. Проект закрили, а єдиний готовий Type 64 перейшов у власність Німецького трудового фронту.

Феррі Порше продовжив будівництво двох інших автомобілів і використовував їх як випробувальні стенди. Третій Type 64 був побудований на шасі першого автомобіля, пошкодженого в червні 1940 року під час аварії за участю керуючого директора Volkswagen. Фердинанд і Феррі Порше використовували його в якості сімейного автомобіля. Йому єдиному вдалося пережити війну.

При переїзді компанії в Австрію, з 1944 по 1948 рік, реєструючи автомобіль, Феррі Порше особисто приклеїв на нього напис «PORSCHE». У 1947 році автомобіль був відреставрований тоді ще молодим кузовним ательє Pininfarina, і майже рік по тому оновлений Type 64 був виставлений поруч з новим Porsche 356.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ