Достойний з гідних – Volkswagen представив чергову варіацію на тему Golf

Достойний з гідних – Volkswagen представив чергову варіацію на тему Golf

ПОДІЛИТИСЯ

Мало хто марки або моделі можуть похвалитися дійсно культовим статусом. Навскидку, мабуть, епохальними автомобілями можна вважати Ford model T або саму продавану модель в світі Toyota Corolla. Ну, і, звичайно ж, Volkswagen Golf. Адже більше немає авто, в честь яких би називався цілий сегмент, а саме – гольф-клас. Так, на вітчизняних просторах існує категорія «джип» по відношенню до позашляховиків. Але це виняток із правил не носить загальноприйнятого характеру.

І корпорація VW радує своїх шанувальників, презентуючи їм оригінальні модифікації улюбленого авто. Останнім сюрпризом стала прем’єра Golf GTI Next Level, представлена на австрійському фестивалі Worthersee.

Golf 4

Поділяючи на чорне і біле

37-й фестиваль, що проводиться німецькою корпорацією, дав кілька приємних сюрпризів. Поява зарядженої моделі GTI Next Level, що виводить стандартний VW GTI на новий рівень – одне з них. Візуально новий автомобіль не отримав кардинальних змін. Дизайн Volkswagen Golf GTI Next Level виділяється завдяки оригінальному обважування. Передній бампер з невеликими червоними акцентами гармонує з яскравою лінією, що проходить по нижній частині решітки радіатора і заповзає на фари головного світла.

Додатково встановлено розширені бічні спідниці і легкосплавні 20-ти дюймові колеса. Аналогічні катки встановлюються на далекого родича – суперкар Audi R8. Окремим відмінністю варто вважати оригінальну розмальовку кузова, з фронтальним білої частиною і темної кормою. Переробили також інтер’єр GTI Next Level. З салону викинули задній ряд сидінь. Тепер на їх місці розташована преміальна акустична система 2,480 Вт і значний телевізор.

Інженери Фольксваген провели серйозну роботу над силовою установкою. Під капотом GTI Next Level буде встановлено хоча б 2-х літровий наддувной двигун. Однак мотору подарували поліпшені ковані поршні, переробили систему уприскування і випуску. Турбіна отримала збільшену ступінь наддуву і модернізований интеркулер. В результаті мотор здатний видати 405 кінських сил і 511 Нм крутного моменту. Це робить його одним з найбільш потужних і динамічних Гольф, коли-небудь випущених з конвеєра.

Golf

Чи не потужністю єдиної

Другим цікавим проектом, представленим на австрійському фестивалі, став універсал Гольф, позначений TGI GMOTION. Дана концепція заснована на моделі Golf Estate і трохи перероблена для з’їзду з асфальту.

Візуально авто виглядає досить стильно – елегантна чорно-біле забарвлення з червоними елементами, додаткові бічні пороги і стильні чорні колісні диски з унікальним дизайном. Картину доповнює аеродинамічний багажник, встановлений на даху – цей автомобіль створений для активного проведення часу.

Додатково авто оснастили захисними вставками навколо колісних арок, а також подарували моделі металеву захист, що проходить під мотором. Пересувати TGI Motion покликаний 1,5-ти літровий турбований двигун, потужністю 129 кінських сил. Він буде працювати в парі з автоматичною коробкою передач, яка оснащена двома зчепленнями. Заправляти мотор необхідно природним газом, що робить поїздки дешевше, а сам автомобіль – екологічніше.

Golf 5

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ