Нове покоління богів – показаний проект Volkswagen Vizzion буде ідейним наступником моделі...

Нове покоління богів – показаний проект Volkswagen Vizzion буде ідейним наступником моделі Phaeton

ПОДЕЛИТЬСЯ

Свого часу концерн Фольксваген випустив досить цікаву і одіозну модель під ім’ям Фаетон, розраховану на заможних клієнтів. Розкішний лімузин був покликаний змагатися з іншими маститими гравцями даного сегмента – Mercedes S-class, BMW 7-series або Audi A8.

Незважаючи на свою технологічність, багаті оснащення і просунутість, автолюбителі все ж холодно прийняли «Народний автомобіль» за 100 тисяч у.о. Втім, це не завадило моделі отримати свій знаковий статус в історії. До того ж концерн встиг уникнути зайвих витрат, успішно інтегрувавши деякі технології і елементи. Наприклад, сама платформа використовувалася як основа при розробці Bentley Continental першого покоління.

Однак керівництво концерну не полишало надій на повернення до вищої ліги седанів, і зовсім недавно був продемонстрований новий концепт Volkswagen Vizzion, який планує стати найсучаснішим лімузином найближчого часу.

volkswagen-i.d.-vizzion-3

Виразно і футуристично

Менеджер компанії з продажів і маркетингу, Юрген Стакманн в своєму розлогому інтерв’ю розкрив деякі подробиці проекту. «Фаетон був символом свого часу. Це був чудовий автомобіль з точки зору якості і технологій. Можна сказати, що Vizzion займає ті ж позиції, а також демонструє наші амбіції в плані лідерства ».

Дизайн Volkswagen Vizzion вийшов досить виразним – оригінальна передня оптика вдало поєднується з довгою смужкою ходових вогнів, що проходить по радіаторних гратах. Емблема компанії також підсвічена світлодіодними елементами. Панорамний дах, атлетичні колісні арки і елегантні обводи кузова – все це відмінно гармонує і створює завершений і оригінальний вигляд.

Концептуальний салон Фольксваген Віжн розрахований на чотирьох пасажирів – кожне крісло має спеціальну анатомічну форму, а сам інтер’єр прикрашений вставками з натурального дерева рідкісних сортів.

volkswagen-i.d.-vizzion- 2

Технології майбутнього

Всієї таємниці щодо свого лімузина Volkswagen Vizzion керівництво поки не розкриває. Однак очевидно, що автомобіль буде мати повністю електричною трансмісією. Під днищем машини буде розміщений блок літій-іонних батарей, які дозволять знизити центр ваги, тим самим покращивши керованість. До того ж фахівці обіцяють оптимальний розподіл ваги по осях – 50 на 50.

Гнучкість нової платформи МЕВ дозволяє варіювати різні типи приводу, однак відомо, що Volkswagen Vizzion буде володіти двома електродвигунами і просунутої повнопривідної системою. Ще однією цікавою завданням є виведення рівня автономності на 5-у сходинку. Це означає, що автомобіль буде повністю самостійним, і здатний буде пересуватися в умовах не тільки заміської траси, а й міського трафіку. Орієнтовний запас ходу складе близько 600 кілометрів на одній зарядці, а для поповнення енергії господареві потрібно менше години.

volkswagen-i.d.-vizzion-1

Перспективи розробки

Очевидно, що поки модель знаходиться на ранній стадії розробки і багато норм, в тому числі законодавчі, не дозволяють втілити в життя і випустити на дороги повністю автономний автомобіль. Тому початок продажів Volkswagen Vizzion очікується не раніше 2022 року. Що до вартості моделі, то тут також немає конкретних даних. Орієнтовна ціна Volkswagen Vizzion буде коливатися між відмітками 150-200 тисяч у.о., проте багато що може змінитися до моменту офіційного дебюту авто.

volkswagen-i.d.-vizzion-5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ