Зовнішність BMW 8 Series Gran Coupe розсекретили до прем’єри

Зовнішність BMW 8 Series Gran Coupe розсекретили до прем’єри

ПОДЕЛИТЬСЯ

Нове чотирьохдверне купе 8 Series Gran Coupe – третя модель сімейства після 8 Series Coupe і 8 Series Convertible. «Четирехдверка» стане найбільшою і найдорожчою моделлю 8 Series, і зможе скласти конкуренцію Porsche Panamera і Mercedes-Benz CLS.

Як видно на опублікованих Auto Express фото, BMW 8 Series Gran Coupe зберіг передню частину двухдверной моделі, при цьому колісна база і кузов були збільшені, що дозволило встановити задні двері і розширити внутрішній простір салону, особливо для пасажирів заднього ряду.

У компанії вже підтвердили, що BMW 8 Series Gran Coupe розділить моторну гамму з іншими «вісімками». На старті продажів, запланованому в Європі на вересень цього року, BMW 8 Series Gran Coupe буде доступно з 4.4-літровим бензиновим Twin-Turbo V8 потужністю 530 к.с. і 750 Нм крутного моменту (850i XDrive), а також з 3.0-літрової дизельної «шісткою» потужністю 320 к.с. і 680 Нм (840d XDrive). Обидва мотори поєднуються з восьмиступінчастою «автоматом» і повним приводом.

Пізніше BMW представить M8 Gran Coupe. Імовірно, на новій моделі потужність 4.4-літрового Twin-Turbo V8 перевищить 625 к.с., що дозволить їй конкурувати з Porsche Panamera Turbo і Mercedes-AMG GT.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ