Позашляховики Range Rover вийдуть спеціальної серією для астронавтів

Позашляховики Range Rover вийдуть спеціальної серією для астронавтів

ПОДЕЛИТЬСЯ

Спеціальна серія Range Rover Astronaut Edition призначена для учасників програми Virgin Galactic Future Astronaut. Розробкою «космічного» позашляховика займалася компанія Land Rover Special Vehicle Operations. Придбати автомобіль зможуть близько 700 астронавтів, які підписали договір на космічний політ з Virgin Galactic.

Кузов автомобіля пофарбовано в колір Zero Gravity Blue, спеціально розроблений для Range Rover Astronaut Edition. Як кажуть в компанії, при його створенні черпали натхнення з глибин нічного неба. При відкритті дверей на дорожнє полотно проектується логотип SpaceShipTwo від Virgin Galactic. Завершують картинку написи «Astronaut Edition» на боках і задній частині кузова.

На вибір астронавтам запропонують дві версії Range Rover Astronaut Edition: P400e і P525. У версії P400e позашляховик комплектується гібридною силовою установкою, що складається з 2.0-літрового бензинового турбомотора потужністю 300 к.с., 8-діапазонного «автомата» ZF, вбудованого в нього 116-сильного електродвигуна і комплекту літій-іонних акумуляторів ємністю 13.1 кВт · год. Сумарна віддача силової установки – 404 к.с. і 640 Н · м крутного моменту.

Версія P525 укомплектована 5.0-літровим мотором V8 з приводним нагнітачем, що розвиває 525 к.с.

Вартість «космічного» Range Rover не розголошується. У будь-якому випадку, цінник автомобіля не зможе шокувати людини, який заплатив 250 тисяч доларів США за політ в космос.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ