Універсал Škoda Octavia RS прокачали до 290 кінських сил

    ПОДЕЛИТЬСЯ

    Життєвий цикл Škoda Octavia RS третього покоління підходить до кінця. У міру наближення цього моменту чеська марка скорочує кількість версій моделі. Але, схоже, тюнери ABT Sportsline не згодні з відходом універсалу і вирішили продовжити його існування, зробивши його ще більш привабливим в очах споживачів.

    За допомогою нового блоку управління двигуном тюнери збільшили потужність 2.0-літрового турбомотора TSI з 245 до 290 к.с. Крутний момент при цьому виріс з 370 до 410 Нм. У пакет доопрацювань увійшли нові пружини, що опускають автомобіль на 25 мм спереду і на 30 мм ззаду, і спортивні амортизатори від ABT, які, за словами баварських тюнерів, забезпечують більш точне управління, зменшуючи крен кузова і покращуючи як рульове управління, так і розподіл навантаження на колеса. Також універсалу покладені більш агресивні бампери і колісні диски діаметром 18, 19 і 20 дюймів в декількох варіантах дизайну.

    Крім того, запропоновані нові блоки управління для моторів 1.4 TSI, 1.8 TSI і 2.0 TDI. В останньому випадку потужність збільшиться з 184 до 210 к.с., крутний момент – з 380 до 420 Нм.

    ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ