Укравтопром опублікував національний ТОП популярності ринку нових легкових автомобілів.

  ПОДЕЛИТЬСЯ

  У першому кварталі цього року український автопарк поповнився 18.3 тисячами нових легкових автомобілів. Перші три місця в національному рейтингу популярності зайняли кросовери. Про це повідомляє «Укравтопром». Бестселером ринку нових легкових автомобілів став компактний кросовер KIA Sportage, на рахунку якого 1169 первинних реєстрацій протягом перших трьох місяців цього року. Далі слідують Renault Duster (тисяча сто п’ятьдесят одна од.) І Toyota RAV-4 (793 од.)

  Найбільшим регіональним ринком України традиційно залишається Київ, на який припала третина реалізованих в країні нових легкових автомобілів. Далі місця в п’ятірці лідерів найбільших регіональних ринків розподілилися наступним чином:

  • Дніпропетровська область – 7.2%
  • Київська область – 7,0%
  • Харківська область – 6.9%
  • Одеська область – 6,0%.

  Також в «Укравтопромі» оголосили лідерів регіональних ринків. Бестселер українського ринку KIA Sportage користувався популярністю в десяти областях: Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Харківській і Херсонській. Ще в десяти областях рейтинг очолив Renault Duster, а Toyota RAV-4 зміг піднятися на перший рядок тільки в двох областях: Тернопільській і Чернівецькій.

  Найбільша кількість київських номерних знаків отримав Renault Logan, який посів четверте місце в загальноукраїнському рейтингу з результатом 755 продажів протягом першого кварталу. У Закарпатській області купували Škoda Octavia, зібрану на «Єврокарі». У національному рейтингу їй дісталося сьоме місце – 499 реєстрацій. Автолюбителі Волинської області віддали перевагу Peugeot 301, на рахунку якого 143 реєстрації з початку року і 33 місце в національному рейтингу популярності нових легкових автомобілів.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ