Здійснилося – Toyota Supra повертається на ринок

Здійснилося – Toyota Supra повертається на ринок

ПОДЕЛИТЬСЯ

Довгоочікувана прем’єра автомобіля, що має в своєму генеалогічному дереві дійсно культового предка, повинна відбутися вже в цьому році. Правда, повноцінним поверненням назвати це дійсно складно. Швидше за все спорткар не отримає гучного імені Toyota Supra, а буде продаватися під іншою емблемою. Замість звичного значка концерну на решітці радіатора і кришці багажника буде красуватися табличка з назвою Gazoo Racing.

Директор команди Gazoo, Шигекі Томояма підтвердив цей факт. Інформація стала надбанням громадськості після того, як з’ясувалося, що команда Gazoo Racing стала більш активно брати участь в розвитку автомобіля. Відбулася ця подія після тесту Toyota Supra президентом компанії. Прокотившись на тестовому авто, він вирішив, що автомобіль повинен стати «більш мобільним». З тих пір прототипи отримали іншу підвіску, здатну як порадувати м’якістю в міському режимі, так і прекрасно почувати себе на гоночному треку.

supra-1

Особливості моделі

Втім, справжніх автолюбителів не особливо цікавить, під яким ім’ям буде продаватися модель. Набагато цікавіше, що саме він є на дорозі. Варто сказати, що розроблялася Тойота Супра не тільки спільно з командою Gazoo, а й за участю провідних фахівців з компанії BMW, які також допомагали доводити автомобіль. Німецький концерн також отримав свою вигоду. Цілком можливо, що в наступному році ми побачимо в салонах новий BMW Z4, який є родичем новому японському спорткару.

Але і відмінностей теж вистачає. У той час, як німецький родстер буде продаватися тільки як кабріолет, нова Toyota Supra буде в кузові купе з фіксованою дахом. Цілком ймовірно, що автомобіль отримає власну лінійку двигунів з іншими настройками.

supra-3

До того ж, Шідекі Томояма сам є власником форсованої Toyota Supra попереднього покоління, тому поділився планами щодо того, як залучити шанувальників класичного спорткара і не відштовхнути їх такої уніфікацією. «Новий автомобіль повинен спочатку сподобатися існуючим власникам, – сказав він. «У старих автомобілів був двигун з шістьма циліндрами, здвоєними турбінами і заднім приводом. Новий автомобіль повинен мати ту ж філософію ».

Ще однією важливою відмінністю стали цільові аудиторії концернів. Німецька фірма орієнтується на Porsche 911, який, по суті є спортивним автомобілем на кожен день. Toyta Supra ж повинна стати машиною для гонщиків, покликаної прекрасно почувати себе на треку. Кажуть, що нова модель буде важити від 1200 до 1500 кг, втративши всього непотрібного.

А для тих, хто хоче повністю реалізувати потенціал авто і поліпшити технічні характеристики Toyota Supra, компанія запропонує широкий спектр запасних частин для нового спортивного автомобіля. В результаті авто частково розглядається як проект для побудови справжнього суперкара – з яскравим дизайном і чудовими моторами.

supra-2

Дебют автомобіля

Офіційний показ Toyota Supra повинен відбудуться вже зовсім скоро. Автомобіль вже доопрацьований і його дебют відбудеться на Женевському автосалоні 2018 го року. Очікується, що покупцеві модель буде пропонуватися в кількох варіантах: основний – Supra, Supra GR, Supra GR Sport, і, нарешті, як Supra GRMN. Відмінності будуть полягати в продуктивності двигуна і налаштування підвіски.

Ціна тойота Супра буде оголошена також на Женевському автосалоні, а ось до свого покупця автомобіль добереться ще не скоро. Орієнтовний початок продажів Toyota Supra очікується не раніше другої половини 2019 року.

supra 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ