Найпопулярніший з популярних – Toyota Auris готується до оновлення

Найпопулярніший з популярних – Toyota Auris готується до оновлення

ПОДІЛИТИСЯ

Найбільш продаваним автомобілем за всю історію автомобілебудування є модель Toyota Corolla. З моменту свого дебюту в 1966-му році, автомобіль став дійсно культовим і розійшовся по світу в кількості більше сорока мільйонів екземплярів. Причому, темпи продажів бестселера прагнуть тільки вгору. Уже до 2000-го року по світу борознило 25 мільйонів машин, а названа вище відмітка в 40-к мільйонів – була подолана ще в 2016-му.

Модель Tyota Auris – по суті, є тією ж Короллою, проте в кузові хетчбек. І якщо візуальні відмінності помітні неозброєним оком, то технічна начинка залишається ідентичною. Тому зміни, які має зазнати модель в 2018-м, залишаються дійсно важливими і цікавими.

toyota-auris-4

Покажи мені хижака

Останнім часом, японська компанії прагне дещо змінити позиціонування компанії в цілому, зробивши бренд більш спортивним на міжнародному ринку. Це виражається як у візуальному вираженні (останнє покоління Toyota Camry), так і в дебюті нових «гарячих» моделей (прем’єра Tyoyta Supra). Цим же шляхом пішли художники концерну, працюючи над дизайном нової Toyota Auris.

Звичайно, багато деталей крадуть маскувальні панелі, однак вже зрозуміло, що новий хетчбек Тойота Ауріс матиме більш агресивний екстер’єр. Основні зміни видно при погляді в профіль. Так, дах стане нижчою, що зробить силует авто більш динамічним. Змінам піддасться також передня частина, що отримала нову оптику і корми машини.

Швидше за все, нова Toyota Auris розробляється на іншій платформі, що носить назву TNGA і послужила основою для моделі CH-R. По суті, хетчбек який готується незабаром постати на широкому загалу, буде абсолютно новою генерацією автомобіля.

toyota-auris-4

Що по салону?

Цілком очікувано, що інтер’єр Toyota Auris зазнає кардинальних змін. Інформації про це дійсно мало, проте в мережу просочилися кілька знімків оновленого салону. Так, кермо, схоже, залишиться без змін, а сидіння отримають злегка видозмінений профіль і оновлений дизайн.

Серед інших змін – планова робота над ергономікою і зручністю. Блок клімат-контролю змінить своє розташування, а на центральній консолі з’являться додаткові пристрої, що відповідають вимогам часу. До таких відноситься бездротова станція для зарядки смартфонів, точка доступу Wi-Fi, програмне забезпечення для взаємодії з AppleCarPlay і GoogleAuto. З огляду на те, що донором по платформі Тойота Ауріс став кросовер CH-R, логічно побачити аналогічну інформаційно-розважальну систему від цієї моделі в хетчбек.

toyota-auris-2

Чого чекати?

Слідуючи сучасним тенденціям, в лінійці моделі з’явиться гібридна Toyota Auris з непоганими технічними характеристиками. Інженери «подарують» автомобілю 1,8-літровий бензино-електричний гібридний силовий агрегат, знайомий по все тому ж кросоверу. Традиційні бензинові турбомотори теж залишаться в ряду. Саме на них очікується найбільший попит в Україні та країнах СНД.

До офіційного представлення Toyota Auris залишилося ще чимало. Орієнтовний дебют хетчбека очікується в другій половині 2018-го року. Поки ж модель проходить всі тести, що дозволяють визначити поведінку автомобіля в різних кліматичних умовах. З огляду на таку дату релізу, варто вважати, що ціни на Toyota Auris також будуть названі не раніше третього кварталу цього року, а безпосередньо самі машини з’являться у дилера ближче до початку 2019-го.

 toyota-auris-3

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ