Топ-10 кращих машин року за версією Джеремі Кларксона

Топ-10 кращих машин року за версією Джеремі Кларксона

ПОДЕЛИТЬСЯ

Щоб бути не просто інструментом, автомобіль повинен зробити так, щоб Ваш хребет страждав, очі лізли на лоб і пульс частішає. Нижче відомий автожурналісти Джеремі Кларксон публікує свій топ-список кращих автомобілів року.

Коли ви за кермом Феррарі 488 і проходите поворот на гоночній трасі, немає відчуття що ви чимось керуєте. Або навіть відчуття приємної, що облягає руку рукавички. Вам здається, що автомобіль – продовження вас самого.

Кажуть, що людина навіть із зав’язаними очима, сидячи в непроглядній пітьмі, може відчути момент, коли лев входить в кімнату. Він не може побачити, відчути запах або почути – і все ж якимось дивовижним чином відчуває його появу. Ось це приблизно таке ж незрозуміла зв’язок виникає коли ви за кермом Феррарі 488. Ви не розумієте як, але відчуваєте коли передні шини ось-ось почнуть зісковзувати … але тим не менше ви точно це знаєте!

І далі – ви точно знаєте як вирішити цю проблему. Все це інстинктивно. І коли ви проїжджаєте поворот, на самому його апексі – настає те саме відчуття. Джеймс Мей заявляє, відчуває це десь в своїй нижній білизні. Я відчуваю це хребцями на своїй шиї. Іноді ця Феррарі змушує мене мимоволі здригнутися.

Звичайно, саме цього ви і чекаєте від Феррарі. Адже інженери компанії – як найкращі шеф-кухарі. Вони використовують абсолютно ті ж самі інгредієнти, що і всі інші, але каки-то чином змушують всі ці складові частини працювати в ідеальній гармонії.

ЯКЩО АВТОМОБІЛЬ НЕ НЕ ПРОВОДЯТЬ ВАС В ВОСТОРГ ЩОРАЗУ, КОЛИ ВИ забирають В НЬОГО – ЦЕ ПРОСТО Інтрументи. А ЯКЩО ЦЕ ПРОСТО ІНСТРУМЕНТ – ВИ З ТИМ ЖЕ УСПІХОМ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ АВТОБУС.

 

  1. Mazda MX-5

mx-5-1

Спадкоємець бестселера протягом останніх 25 років, завдяки свій розумною ціною і заводному характеру. Новий автомобіль краще ніж всі попередні. Легкий, в міру потужний і головне – він дарує вам посмішку кожен раз, коли ви за кермом!

2. Alfa Romeo 4c

Alfa-Romeo-4c

Неймовірно легкий і красивий спорткар з Італії. Не без недоліків (наприклад, обмежений вид через заднє скло і чи жахлива шумоізоляція), але тим не менш заворожуюче приємний в управлінні.

3.Mercedes-AMG GT S

Mercedes-AMG1

Попередник – SLS AMG – був неймовірно показним і непрактичним автомобілем – і тому був так любимо багатьма. Нова модель на тій же платформі набагато більш бюджетна, хоча і без знаменитих дверей “крило чайки”.

4. Ford Focus RS

focus-rs-4

На початку 1990-х у Клаксона був Ford Focus RS Cosworth – і, як він стверджує, цей автомобіль повинен бути в кожному списку кращих машин всіх часів. І ось, нарешті, з’явився гідний спадкоємець.

5. Ford Mustang 5.0 V8 GT

mustang-1

Неймовірні 410 к.с. цієї американської легенди коштують менше, ніж Golf GTI. Це, звичайно, не спорткар – він дуже важкий. Але мускул-кар так точно – шини спалити і по прямій “стрельнути” він вміє!

6. Volvo XC90

volvo-XC90-clarkson-review

Це великий автомобіль, дійсно великий! І при цьому його інтер’єр прекрасний – від дизайну до оздоблювальних матеріалів. Від аудіосистеми до форми крісел. При цьому в автомобілі тихо, підвіска комфортна.

7. Vauxhall Zafira Tourer

zafira-3

Відмінний дизельний мотор, прекрасний рівень комфорту і низька ціна – ідеальний сімейний автомобіль.

8. BMW M2

bmw-m2

Збалансований спортивний, який не тільки по прямій, але і на треку може дати фору і більш потужним і більш дорогим конкурентам.

9. Ferrari 488 GTB

clarkson-488-1

Звичайно, є ті, хто називає цю модель “несправжньої Феррарі” через турбонагнетателя. Але за історію італійської стайні було безліч моделей, в тому числі і гоночних, з турбонагнітачем. Звучить вона як Феррарі – просто чудово! І управляється ще краще.

10. Lamborghini Aventador

Lamborghini-Aventador

Це не кращий драйверський суперкар – він відчувається великим і важким. Та й гальма на гоночному треку можуть підвести … Але кого це хвилює? Він розганяється до 350 км / год. І так, їм складно управляти, а ще він повільніше ніж P1 йди 918, але подумайте, кого б ви вибрали в якості домашнього улюбленця – електричного робота або кровожерного бронтозавра?!

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. я бы еще добавил какой-то из гиперкаров или электромобилей – больше как дань тенденциям, наверное…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ