Ставлячи світові тенденції – Tesla Roadster другого покоління

Ставлячи світові тенденції – Tesla Roadster другого покоління

ПОДЕЛИТЬСЯ

Найуспішніша на даний момент корпорація, що займається випуском електромобілів, представила громадськості Tesla Roadster другого покоління. Перша інформація про модель з’явилася зовсім недавно, коли головний конструктор компанії – Франц фон Хольцхаузен написав у Твіттері, що катався на прототипі автомобіля. Його пост викликав непоганий ажіотаж серед автолюбителів і підігрів інтерес до подальшого дебюту авто.

А недавно з’явилися і фотографії нового Тесла Родстер, які дають уявлення про те, як автомобіль буде виглядати. Дизайнери постаралися розвинути мотиви, задані попередником, але зробити авто візуально більш спортивним і сухорлявим.

Машина отримала вузьку передню оптику, що створює «хижий» образ, а також рельєфні бічні панелі, які чудово позначилися на аеродинамічному опорі авто. Крім іншого, дах має знімні сегменти, тому кузов можна назвати Targa.

Tesla Roadster 03

Скажена електричка

Те, що американська компанія до цих пір знаходиться попереду планети всієї за технологіями для електрокарів, стало зрозуміло ще в листопаді, коли була представлена модель Semi Truck, однак технічні характеристики нового Tesla Roadster ще більше вражають уяву. Адже основними конкурентами в компанії бачать серйозні бензинові авто типу BMW M4 або заряджених авто Mercedes AMG.

Навіть директор компанії Ілон Макс сказав, що новий Tesla Roadster був побудований так, щоб «дати відсіч бензиновим спортивним авто і отримати задоволення від хардкорного водіння». «Базова» версія Roadster другого покоління розганяється до 100 км / год всього за 2 секунди, а позначку 160 км/год авто подолає вже через 4,2 сек. За своєю динамікою авто залишає за бортом все ту ж горезвісну BMW M4.

 Надавати такий розгін Тесла Родстер другого покоління покликані цілих три електродвигуна, два з яких здійснюють передачу на кожне заднє колесо, а третій – відповідає за передню вісь. По факту це робить авто повнопривідним.

Крім іншого, вражають технічні характеристики Tesla Roadster. Відповідно до заяв керівництва, електродвигуни здатні передати до 10 000 н-м крутного моменту на колеса, а на одній зарядці автомобіль здатний подолати близько 1000 кілометрів. Ілон Маск не оголосив офіційну максимальну швидкість, але сказав, що це близько позначки в 400 км / ч. Очевидно, що вона буде примусово обмежена для доріг загального користування.

Ще одним досягненням авто є його результати по заїзду на чверть милі. Заявлено, що результат автомобіля склав 8,9 секунди, що робить його першим серійним авто, який подолав цю дистанцію менш ніж за дев’ять секунд. При цьому інженери не збираються зупинятися на досягнутому – Маск також натякнув на роботу над версією, яка зможе забезпечити ще більшу продуктивність.

Tesla Roadster 02

Спорт або комфорт

Салон нового Tesla Roadster зроблений за стандартною «купешною» формулою 2 + 2. Правда, місця для задніх пасажирів зовсім небагато – тут зручніше будуть відчувати себе діти. А ось багажне відділення – цілком місткий, його обсяг можна порівняти з показниками конкурентів.

Початок продажів Тесла Родстер другого покоління призначено на 2020 й рік, однак вже зараз є приблизні ціни на авто. Так, вартість базової версії складе близько 200 000 у.о. При цьому клієнтам пропонується розмістити депозит в розмірі 50 000 доларів США (34 000 фунтів стерлінгів) в якості передоплати. Також пропонується лімітована серія The Founders Series з 1000 примірників, яка оцінюється вже в суму від 250 000 доларів США.

Tesla Roadster 04

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ