Теорія всесвітньої змови – Tesla стала об’єктом промислового шпигунства

Теорія всесвітньої змови – Tesla стала об’єктом промислового шпигунства

ПОДЕЛИТЬСЯ

Ілон Маск – генеральний директор компанії Tesla, відноситься до числа мільярдерів нового покоління. Він здатний мислити стратегічно і передбачати тенденції завтрашнього дня. Саме його компанія знаходиться в авангарді автомобілебудування, виробляючи затребувані електрокари.

Однак не всіх влаштовує успіх компанії на світовому ринку. Є численні заздрісники і недоброзичливці. Саме про таких повідав Маск в світлі недавнього скандалу з елементами промислового шпигунства.

Подробиці історії

Йдеться про незаконне копіювання даних і внесення змін в код програмного забезпечення авто. Зовсім недавно генеральний виконавчий директор звинуватив працівника компанії в тому, що він проводить «великий і руйнівний саботаж» для діяльності компанії.

Заява була зроблена 18-го червня і опубліковано в офіційному листі. У ньому Маск стверджує, що штатний працівник вніс «прямі зміни в код операційної системи Tesla Manufacturing». При цьому для входу співробітник використовував імена інших користувачів. До всього, цей же працівник скопіював і передав третім особам «велика кількість внутрішньої заводської інформації з програмування і налаштувань».

На даний момент винний співробітник був спійманий і допитаний. Згідно витоку електронної пошти, його мотивація полягала в тому, що він був ображений відсутністю заохочення і просування по службі. Однак Ілон Маск вважає, що «ця ситуація може бути значно більше, ніж здається на перший погляд». Згідно з його виразами, в світі існує безліч концернів, які хотіли б бачити швидку кончину виробника. До своїх недоброзичливців він відносить не тільки класичних автовиробників, але також газових і нафтових магнатів.

Ще одним інцидентом, потенційно пов’язаних з фактом промислового шпигунства, можна вважати короткочасну зупинку конвеєра Tesla в зв’язку з виниклим джерелом полум’я. Маск сказав, що це досить дивний випадок. І хоча вогонь може бути лише випадковим подією, згадав вислів бізнесмена Ендрю Гроува, про те що «виживає тільки параноїк». У зв’язку з цим керівник закликав співробітників бути надзвичайно пильними і намагатися зробити все для блага компанії.

Не все гаразд в королівстві Тесла

У зв’язку з останніми подіями, відставаннями від графіка та іншими негараздами, компанія змушена піти на значне скорочення робочих місць, щоб стати прибутковою і скоротити витрати. Концерн планує відпустити близько 9% співробітників, для чого буде проведено ретельний аналіз функцій персоналу.

У своєму зверненні керівництво заявило про те, що ніякі виробничі партнери не будуть відпущені, а під звільнення потрапить лише мінімальна кількість працівників. Рішення прийматимуть по кожному окремо взятому людині з урахуванням його конкретних навичок і цінності для компанії. У заяві також підкреслили той факт, що за всі 15-ть років з моменту заснування, компанія жоден рік не завершила з прибутком. Однак цей момент, нарешті, близький. В кінцевому підсумку, висловлювання Генрі Форда про те, що фірма успішна тільки тоді, коли приносить прибуток, незаперечно.

Рішення щодо скорочення відносно 9 відсотків співробітників буде прийнято вже на цьому тижні, а всі звільнені працівники отримають вихідну допомогу і знижки на акції компанії. Маск подякував йдуть співробітників за їх службу, заявивши, що компанія «зараз приймає таке жорстке рішення, щоб нам більше не доводилося повторювати це».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ