Ось, що обертає Землю – Techrules Ren RS показу на Женевському автосалоні

Ось, що обертає Землю – Techrules Ren RS показу на Женевському автосалоні

ПОДЕЛИТЬСЯ

Спостерігати за презентаціями на автосалонах – вельми цікаве заняття. Як правило, автолюбителів радують своїми справжніми новинками не великі концерни, де інформація про дебют відома вже давно, завдяки всюдисущим шпигунам, а невеликі компанії, що пропонують «штучний товар».

Особливо показовим у цьому плані саме Женевський автосалон. Адже наявність у безпосередній близькості заможних банкірів і високий рівень доходів місцевих жителів створює сприятливий грунт для того, щоб успішно продемонструвати свій продукт. А однією з найцікавіших новинок, показаних на сьогоднішній день, стала поява дизельно-електричного суперкара з божевільними характеристиками – Techrules Ren RS.

Techrules 1

Другий випуск

Справедливості заради, варто сказати, що це не цілковита несподіванка. На торішньому салоні був показаний звичайний гібридний автомобіль Techrules Ren, який був проведений компанією з Китаю. Але конструктори вирішили не зупинятися і створили гоночне авто з воістину божевільними показниками.

У тому, що це практично гоночний болід для Ле-Мана або інших заходів, сумніватися не доводиться. Як рами обраний вуглецевий монокок, а всередині знаходиться лише одне крісло для водія. Та й величезний спліттер зі спойлером, значні бічні панелі і вхід в салон через дах явно дають зрозуміти, що авто не планує з’являтися на дорогах загального користування.

Салон зроблений максимально функціонально. Гоночний кермо з масою різноманітних налаштувань і великий інформаційний екран перед очима пілота. Спортивні крісла допоможуть утриматися в крутих віражах, а трубчастий каркас захистить при аварії. Також Techrules Ren RS володіє спеціальною системою безпеки, яка «відстрілює» дах після дорожнього інциденту.

Techrules 5

Нестандартний сплав

По суті Techrules Ren RS є гібридним автомобілем. Але не в звичному нам розумінні. Адже, як правило, такі авто комплектуються бензиновими двигунами. У той час як китайські інженери вибрали в якості ДВС дизель, оснащений двома турбінами. Особливістю автомобіля є спеціальна система, яка здатна змінювати робочий діапазон турбін, що дозволити досягти максимальної продуктивності в широкому діапазоні оборотів. А допомагати йому, покликані цілих шість електродвигунів. Все це дозволяє автомобілю досягти приголомшливих технічних характеристик. Techrules Ren RS здатний розвинути 1 287 кінських сил при 7,722 нм крутного моменту.

Втім, якщо семи тисяч нм тяги буде багато, покупцеві можуть запропонувати стандартну версію з одного турбіною і чотирма електродвигунами. У такій конфігурації ТехРулс Рен видасть «всього лише» 858 сил при 1560 нм моменту. При цьому автомобіль залишається дивно економічним. Заявлений витрата складе майже 6-ть літрів в змішаному режимі. З огляду на 80-ти літровий бак моделі, болід може проїхати 1150 кілометрів на одному заправленні. Гоночна версія здатна розвинути максимальну швидкість в 330 км / ч, а зупиняти авто покликані високопродуктивні вуглецю-керамічні гальмівні механізми.

Techrules 2

Тільки в планах

Поки що немає конкретної інформації про те, наскільки серйозно налаштовані представники китайської компанії і коли автомобіль дійде до конвеєра. Але, якщо ця подія відбудеться, то ціна Techrules Ren RS навряд чи буде менше 1,2-1,4 млн. У.о. Зате Земля буде обертатися трохи швидше, адже мотор з моментом в 7722 нм зможе здорово допомагати ведмедям, що труться об земну вісь.

Techrules 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ