Індійські родичі – концерн Tata скористається технологіями Range Rover для випуску свого...

Індійські родичі – концерн Tata скористається технологіями Range Rover для випуску свого позашляховика Harrier

ПОДЕЛИТЬСЯ

Великобританія має масу славних фірм – виробників авто. Тут Aston Martin, Bentley, Jaguar, Rolls-Royce, Land Rover, Mini. Правда, іронія полягає в тому, що жоден з перерахованих вище концернів не є самостійним і належить англійським інвесторам. Aston Martin – належить гоночної компанії Prodrive, Mini і Rolls-Royce – дітище BMW, а Bentley є брендом концерну Volkswagen.

Мабуть, найбільше пощастило Jaguar і Land Rover, які перейшли у володіння індійського концерну Tata і з тих пір значно розширили свій модельний ряд. Правда, індійські інженери теж багато отримали від співпраці. Наприклад, доступ до нових технологій, які і лягли в основу майбутнього среднеразмерного позашляховика Tata Harrier.

Технологія запозичення

Інформація про те, що індійці планують випустити свій кросовер «з блек-джек і танцями» ходила вже давно. Наприклад, на торішньому Женевському автосалоні вже засвітився концепт Н5Х, образ якого був узятий за основу. У співпраці з європейськими митцями дизайн Tata Harrier вийшов досить органічним.

Відчувається, що його найближчий родич – Land Rover Discovery Sport. Тонкі світлодіодні фари головної оптики, елегантний вигин решітки радіатора. До всього варто відзначити стильний вигин бічних панелей і висхідну лінію бічного скління, що створює динамічний образ. Замасковані задні стійки додають легкості, а корми хизується оригінальними стоп-сигналами з начинкою з LED-ламп.

Інтер’єр Tata Harrier ще не оприлюднений, проте внутрішнє оздоблення буде повторювати обриси концепту. Очікується, що опціонально авто буде оснащено шкіряним салоном, цифровий панеллю приладів, а також просунутої мультимедійною системою, що працює з додатками Apple CarPlay, Android Auto і так популярної в азіатському регіоні Baidu CarLife. Також керівництво говорить про свої плани укомплектувати автомобіль третім рядом сидінь, зробивши його семимісцевим.

Harrier_Name_White_Black

Політика запозичення

З технічної точки зору в основу моделі лягла платформа D8 від того ж Land Rover Discovery Sport. Колісна база кросовера складе 2740 мм, що ідентично показником британця. Модельна архітектура дозволяє запропонувати різні варіанти двигунів.

Спочатку силові установки компанії буде поставляти концерн Fiat. Під капотом Tata Harrier будуть встановлені 2-х літрові дизелі MultiJet II з двома варіантами форсування – від 140 до 170 кінських сил. Автомобіль буде комплектуватися з сучасним 6-ти діапазонним автоматом і переднім приводом. Опціонально для моделі доступна система повного приводу. А пізніше з’явиться модифікація з гібридним двигуном.

Поява на публіці

Початок продажів Tata Harrier має відбутися в 2019-му році. Це спроба компанії зміцнитися не тільки на внутрішньому ринку, але також поліпшити позиції в близькосхідному і африканському регіоні. У Європі цей автомобіль офіційно не буде представлений, але кросовер цілком може дістатися до України або Росії. Орієнтовна ціна Tata Harrier становить близько 20 тисяч у.о. за авто в базовій комплектації і до 30-ти тисяч у.о. за добре укомплектовані версії.

Harrier_Name_White_Black

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ