Суперкар Lykan HyperSport надійшов на службу в поліцію Дубая

Суперкар Lykan HyperSport надійшов на службу в поліцію Дубая

ПОДЕЛИТЬСЯ

Lykan HyperSport – це серійна версія однойменного прототипу, який ліванська компанія W Motors показала в січні 2013 року. У його створенні брала участь австрійська автомобільна компанія Magna Steyr і італійське дизайн-ательє StudioTurino.

На випробування в столицю ОАЕ суперкар прибув в 2015 році і лише зараз «зарахований до штату» поліції Дубая. На кузові Lykan HyperSport з’явилася поліцейська ліврея, на даху встановили проблискові маячки. Автомобіль укомплектували 3.7-літровим твін-турбо мотором німецької фірми RUF Automotive, що спеціалізується на доопрацюванні машин Porsche. Віддача агрегату – 750 к.с. і 960 Н · м крутного моменту. З місця до 100 км / год суперкар розганяється за 2,8 секунди, а максимальна швидкість складає 395 км / ч.

Всього W Motors планує випустити сім автомобілів Lykan HyperSport. Потім його замінить купе Fenyr SuperSport з 3.8-літровим твін-турбо мотором потужністю 811 к.с., вперше представлене на автосалоні в Дубаї восени 2015 року. Для розгону до 100 км / год такому автомобілю знадобиться 2.7 секунди. Максимальна швидкість складе ті ж 395 км / ч. Тираж Fenyr SuperSport обмежать 100 одиницями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ