Яким буде наступний WRX STI – японський концерн представив концепт Subaru Viziv

Яким буде наступний WRX STI – японський концерн представив концепт Subaru Viziv

ПОДЕЛИТЬСЯ

Чутки про те, що культовому спорткару Subaru WRX Sti готується заміна в найближчому майбутньому, витали вже давно. Японська компанія вже на Токійському автосалоні представила потенційного наступника автомобіля – Subaru Viziv. Зараз же, через кілька місяців, концепт знаходить певні обриси, а також спливають деякі подробиці про проект.

Більше технологій

Керівництво компанії заявило, що нова концепція «втілює в собі концепцію бренду по розробці автомобіля для майбутнього, який забезпечує своїм клієнтам задоволення і спокій». Однак дизайн концепту можна назвати спокійним. Агресивний обвіс і загальні риси нагадують концепт WRX, представлений кілька місяців тому, але є помітні відмінності. Так, модифікації підвернулися бічні пороги, передній бампер і задній спойлер. Такі зміни були зроблені для того, щоб знизити коефіцієнт аеродинамічного опору і поліпшити охолодження двигуна.

В цілому, дизайн Subaru Viziv можна вважати успішним. Першим в очі кидається футуристична головна оптика, що складається з тонких складені вогнів, м’язистих колісних арок з обробкою з карбону і значного повітрозабірнику на капоті, що покликаний поліпшити наповнення циліндрів.

subaru-viziv-3

Корма автомобіля хизується потужними «стегнами» з ефектною виштамповкою, великим спойлером, поліпшує притискну силу і позитивно позначається на управлінні при високих швидкостях. А здвоєні патрубки вихлопної системи, розташовані вертикально, нагадують сопла реактивного винищувача.

З метою зниження ваги, в конструкції Субару Візів будуть широко застосовуватися сплави з легких металів, а також карбонові деталі. Це дозволити знизити вагу авто і зробити мотори більш економічними. Втім, таке рішення прийнято не на догоду зниженню апетиту, а на догоду зниження викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище.

subaru-viziv-2

В ногу з часом

Що відносно технічних характеристик Subaru Viziv, то тут інформації поки мінімум. Боси компанії вважають за краще тримати ситуацію в таємниці, оголошуючи лише загальні заяви. Відповідно до висловлювань Кріса Хокена (британського директора компанії з маркетингу), в основу нового Субару Візів ляже платформа від недавно дебютувала Субару Імпреза.

Ще одним важливим моментом, який став надбанням широкої громадськості, став натяк на те, що до моменту початку продажів Subaru Viziv, автомобіль може обзавестися гібридною силовою установкою. «Глобальна платформа, на якій буде розроблятися авто, спеціально мiркувалась для гібридних і повністю електричних варіацій» – сказав Кріс Хокен. «В майбутньому WRX STi можна очікувати такого повороту подій».

Швидше за все на Субару Візів буде встановлюватися стандартний варіатор CVT, який так полюбився останнім часом інженерам компанії. Це означає, що версія з механікою, ймовірно, не буде представлена в продажу.

 В очікуванні новин

Втім, інформації про майбутній дебюті або цінах Subaru Viziv поки ще занадто мало. Автомобіль ще знаходиться на стадії проектування, і багато деталей можуть помінятися. Офіційний дебют моделі запланований на початок 2020-го року, а до України модель може дістатися ще пізніше. Поки ж нам залишається чекати нових автомобільних заходів, де японський концерн буде відкривати нові секрети щодо особливостей Субару Візів.

subaru-viziv-1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ