У боротьбі за максималку – скоро буде презентовано SSC Tuatara, який претендує...

У боротьбі за максималку – скоро буде презентовано SSC Tuatara, який претендує на звання найшвидшого суперкара планети

ПОДЕЛИТЬСЯ

Бути самим-самим – це завжди вигідно і привабливо. Адже покупці прагнуть купити саме твій товар, незважаючи на ціну. У гонитві за ексклюзивністю практично будь-яка вартість буде виправдана. Але деякі ніші вже зайняті. Наприклад, максимум динаміки розгону вже доступний з урахуванням нинішніх технічних можливостей. Той же гіперкар Bugatti Chiron теоретично здатний розігнатися до сотні за півтори секунди. Але це «в вакуумі» – на практиці немає таких шин, здатних забезпечити відповідні зчіпні властивості і виключити пробуксовку.

А ось за право вважатися найшвидшим серійним автомобілем ще можна посперечатися. Цифра 400 км / ч вже давно перестала бути чимось незвичайним. І тут все ще немає остаточної межі, а можливість розвиватися і ставити рекорди – залучає різні тюнінгові ательє. Зовсім скоро повинна відбутися презентація суперкара SSC Tuatara, який претендує на звання найшвидшого.

Підтримуючи інтригу

Поки що немає офіційних фотографій, які говорять про зовнішній вигляд авто. Але представники компанії показали рекламні знімки з метою підігріти інтерес до майбутнього дебюту. За ним можна судити про дизайн SSC Tuatara. Так, автомобіль буде виконаний в «кращих традиціях жанру» – рама типу монокок, «оперізує» водія, максимум жорсткості і легкості завдяки широкому застосуванню вуглецевого волокна.

Агресивний клиновидний силует підкреслюється невеликим похилим капотом, м’язистими колісними арками з величезними повітрозабірниками, а також атлетичної кормою з елегантним активним спойлером. Картину довершують вигадливі стоп-сигнали і фактурний задній бампер з величезними вирізами, за якими видніються деталі силової установки.

Представники компанії SSC стверджують, що Tuatara матиме «неперевершений коефіцієнт опору», завдяки своїй прорахованою аеродинаміці. Все це дозволить йому досягти рекордних швидкостей.

Долаючи конкурентів

Серед суперників ССЦ Туатара – американський виробник Hennessey з його моделлю Venom F5. Саме цей автомобіль поки вважається найшвидшим. І знову виникає проблема надмірного зносу шин на подібних швидкостях. Наприклад, спеціально для того ж Venom F5 шинна компанія Michelin надала повну технічну підтримку, що дозволило розробити нову покришку, що витримує настільки божевільні навантаження. У цю ж взування буде одягнений SSC Tuatara.

Позаду водія буде встановлено 7-ми літровий V8, оснащений двома турбінами. Його максимальна потужність складе 1350 кінських сил. Орієнтовно, двигун такої потужності, зможе розігнати авто до швидкості 445 км / ч. Фірма планує взяти участь в гонитві за світовим рекордом максимальної швидкості для серійного автомобіля. Поки це звання належить шведському виробнику гіперкарів Koenigsegg, чия модель Arera RS домоглася цього звання в кінці 2017 го року.

Прем’єрний показ

Перший показ гіперкара повинен відбутися на заході Pebble Beach в кінці серпня цього року. Плани поширюються трохи далі – автомобіль, можливо, буде виступати в серії FIA GT з 2020-го року, хоча згідно з регламентом, його вихідну потужність обмежать на рівні 965 кінських сил.

tuatara

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ