Терміново, покличте екзорциста! У США показаний найпотужніший Chevrolet Camaro ZL1

Терміново, покличте екзорциста! У США показаний найпотужніший Chevrolet Camaro ZL1

ПОДЕЛИТЬСЯ

В Америці безумовно люблять справжні мускул-кари. Саме за океаном створені такі легенди автомобілебудування, як Ford Mistang, Chevrolet Corvette, Dodge Viper. Але практично всі вони вже або пішли зі сцени, або «поміняли свій формат». Наприклад, мустанг вже комплектується невеликими турбованим мотором з високим ступенем наддуву. Так, вони забезпечують непогану віддачу, але дух «тих самих» легенд все-таки втрачено. Можливо, саме так міркували в тюнинговому ательє Hennessey, коли вирішили робити свій божевільний проект на базі Chevrolet Camaro ZL1, який недвозначно назвали Exorcist.

Camaro 7

Camaro 6

Тяга до потойбічного

Треба сказати, що подібна орієнтованість вельми цікава для самих керівників філії Hennesey. Наприклад, недавно американським автолюбителям було презентовано гоночний автомобіль Demon, на базі Dodge Challenger SRT. З його мотора вдалося зняти 808 сил на бензинової тязі і 840 з гоночним паливом. Однак інженери компанії вирішили, що цього мало для автомобіля і зайнялися таким, більш амбітним проектом.

Як «піддослідного» на цей раз, був узятий Chevrolet Camaro ZL1, з якого викинули стандартний мотор, об’ємом 2,9 літра, замінивши його на справжній, американський V8, об’ємом вже 6,4 літра. Тюнинговая фірма встановила механічний нагнітач, а також додала новий розподільний вал, модернізувала систему проміжного охолоджувача, відполіровані головки циліндрів і спроектувала нову систему випуску з нержавіючої сталі з високошвидкісними катализаторними перетворювачами, а також перенастроювати ЕБУ. Після таких переробок купе змогло видати на-гора потужність в 1000 кінських сил.

Camaro 2

Вийди, нечиста сила

Всі подібні переробки відбувалися неспроста – Hennessey хотів створити один зі своїх самих найшвидших автомобілів. Після доведення силової установки, рульового управління і ходової, концепт відправився ставити рекорди. Прогін проводився на випробувальних полігонах Continental Tire в Увалде, штат Техас. Там професійний водій і директор Ford Performance Driving School, Брайан Сміт, сіли за кермо Екзорциста і перевірив його максимальну швидкість на великий овальної трасі, протяжністю близько 14-ти км.

Camaro 4

В результаті автомобіль зміг розігнатися до швидкості 347 км / ч. Треба сказати, що це значно більше, ніж найпотужніша заводська модель. Наприклад, Chevrolet Camaro ZL1 потужністю 650 к.с., зміг розігнатися «тільки» до 325-ти км / год. Правда, якщо порівнювати модель з іншими проектами концерну, то він вже не буде лідером. Божевільний суперкар Venom F5 від того ж Hennessey теоретично здатний розганятися до 484-х км / год за рахунок божевільного 1600 сильного двигуна. Але все одно цей показник – вельми вражає.

Camaro 5

Highway to hell

Цікаво, що Chevrolet Camaro ZL1 Exorcist в майбутньому планують випустити на дороги загального користування. На даний момент інженери проводять тести щодо прискорення, перестроювання і гальмівної динаміці, намагаючись збалансувати автомобіль. А після, божевільне купе запропонують простим покупцям. І, що найцікавіше – далеко не по позамежної, для такого класу ціною. Вартість Шевроле Камаро Екзорцист ЗЛ1 буде наближатися до позначки, близько 120 000 доларів – по 1200 у.о. за кінську силу. Можливо, пару примірників з’явиться навіть у Європі, де буде лякати своєю «темної сутністю» місцевих прихильників екології та суворого швидкісного режиму.

Camaro 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ