Snow Attack Series. Final.

Snow Attack Series. Final.

ПОДЕЛИТЬСЯ

12 лютого в гостинній та дружній Полтаві пройшов заключний 6-й етап, який і завершив зимову серію гонок сезону 2016-2017.
IMG_20170212_145340
За результатами 4-х етапів з 6, гонщики, які показали мінімальний час проходження дистанції були нагороджені пам’ятними кубками та грамотами, а сама церемонія, вперше, проходила в холі аеропорту (минулі сезони обмежувалися швидкими зборами на мийці самообслуговування).

Сезон 2016-2017 порадував новою локацією, на яку ще не ступало колесо автомобіля – у вигляді полтавського мототреку, а також оновленої конфігурацією в Супрунівці, яку організатори приберегли для завершального етапу. Разом, учасники змогли випробувати свої сили і перевірити майстерність на злітній смузі в Решетилівці, двох конфігураціях на майданчику в Супрунівці та овал мототреку в Полтаві. А згадуючи, що їздили ще й в зворотному напрямку, розуміємо, що любителям скаржитися на відсутність різноманітності цього разу точно не пощастило.
7
До того ж в цьому сезоні виділили в окремий клас SUV автомобілі, в якому можна було спостерігати за безбашенною експлуатацією Porsche Cayenne, Acura MDX, Mitsubishi Outlander і навіть екзотичним Honda Odyssey. У задньому приводі в цей раз, за відсутності рептилії з Харкова безроздільно правили бал BMW-club. У повному, традиційно з’ясовували, хто краще Subaru STI або Lancer Evolution, яким зіпсував результати CLA AMG та Audi TT. 11
А ось в самому густо заповненому класі переднього приводу інтрига тривала до останнього, і, в підсумку, кубок за заслужене перше місце виїхав до Сум.

Дякуємо організаторові Андрію за три незабутніх гоночних уїк-енда.
І пам’ятайте, перегони корисні Вашому здоров’ю!

результаты

Більше світлин Snow Attack Series від DreamCar в галереї нижче:

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяDreamCar SnowAttack
Следующая статьяТест-драйв Acura MDX: самий повний привід?
Починаючий блогер зі спеціфічним почуттям гумору. Хворію машинками з самого дитинства, тому що ледь не народився в авто по дорозі батьків з іншої країни додому. Власник яскравої з усіх сторін Ford Fiesta ST150. Дрім кар - Jaguar F-Type

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ