Smart попрощався з ДВС кабріолетом ForTwo # 21

Smart попрощався з ДВС кабріолетом ForTwo # 21

ПОДЕЛИТЬСЯ

«Прощальний» ForTwo з символічною назвою # 21 стане останнім автомобілем марки з двигуном внутрішнього згоряння. Тираж новинки обмежать 21 одиницями, по одному автомобілю за кожен рік існування Smart.

Спеціальна версія кабріолета розроблена за участю відомого промислового дизайнера Костянтина Грчіч. До випуску серії Smart і німецьке тюнінг-ательє Brabus приступлять в серпні цього року.

Основна відмінність ForTwo # 21 – жовто-чорне забарвлення кузова. Передня жовта частина кузова немов перетікає в чорну задню. За словами дизайнера, в цьому поєднанні жовтий колір символізує оригінальний колір «hello yellow» (привіт, жовтий) і встановлює «зв’язок з походженням Smart, яке так важливе для видання».

Скільки буде коштувати ForTwo # 21 і на яких ринках планують продати фінальну серію, поки не відомо.

Після 2020 року Smart зосередиться на випуску електрокарів, розроблених спільно з Geely. У березні цього року концерн Daimler і китайський холдинг Geely оголосили про створення спільного підприємства з рівною пайовою участю, до якого перейдуть всі права на марку Smart. Перші автомобілі нове підприємство випустить в 2022 році. До цього моменту Daimler продовжить випускати автомобілі Smart поточного покоління: Smart EQ fortwo на заводі в Амбаші у Франції і Smart EQ forfour в Словенії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ