Слалом Autoenterprise 8 березня

Слалом Autoenterprise 8 березня

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні в Харкові, на парковці одного з торгівельних центів відбувся перший в цьому сезоні чемпіонат з автослалому. Вже традиційно, на 8-е березня в першу столицю стягуються, як місцеві, так і іногородні жіночі та чоловічі екіпажі для участі в цих видовищних змаганнях.
38 пілотів змагалися за першість в класах стріт і профі серед жінок і чоловіків. Приїхали навіть учасники з Дніпра, Слов’янська та Охтирки!
IMG_3787
Найбільш напружена боротьба розгорнулася в чоловічому класі профі між Едуардом Розумовським і Сергієм Івченко, обидва на Ваз 2108. Останній, не дивлячись на пошкодження техніки, зміг ефектно фінішувати, огорнувши майданчик білим димом, і піднятися на другу сходинку п’єдесталу.
А ось в класі стріт, трохи несподівано перші дві сходинки посіли абсолютно різні Ford Fiesta – звичайна, 6-го покоління, і ST 7-го, під керуванням Філіна Віталія та Федосова Владлена посунувши Honda Civic 5D Type R аж на третє.

no pain no gain
no pain no gain

У жіночих заліках серед любителів перше місце посіла Дар’я Гусєва на яскравому Seat Leon FR, об’їхавши Trabant Ірини Рассадіної та Lancer X Ольги Швець.

IMG_3863 А в класі профі перемогла Ситнікова Вікторія, показавши кращий час ніж Єлизавета Шахова.

Результати по класах:

res

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ