Шостий електрокар Mercedes-Benz вийде в 2022 році

Шостий електрокар Mercedes-Benz вийде в 2022 році

ПОДІЛИТИСЯ

Новий електрокар – одна з десяти електричних моделей, які належить Mercedes-Benz суббренд EQ випустить до кінця 2025 року в рамках програми розвитку із загальною сумою інвестицій 10 млрд євро.

На ринку потенційний конкурент Tesla Model S з’явиться в 2022 році. Про це пише Autocar з посиланням на офіційний документ, опублікований Міністерством промисловості і технологій Китаю. У ньому новий електричний седан згадується під заводським кодом V295.

EQE стане другою моделлю, побудованою на базі нової платформи для електромобілів MEA. За габаритами новий седан буде менше нинішнього E-Class, а по внутрішньому простору можна порівняти з флагманським седаном S-Class. Седан отримає два електромотора (по одному на кожній осі) сумарною потужністю понад 400 к.с. і акумуляторний блок, що забезпечує запас ходу в 600 км. Також в арсеналі моделі виявиться автопілот третього рівня. За інсайдерською інформацією, пізніше у EQE з’явиться заднеприводная модифікації.

Серійне виробництво EQE налагодять на новому заводі Mercedes-Benz в Німеччині, а також на споруджуваної в Пекіні виробничому майданчику, де починаючи з 2022 року, будуть збирати до 70 тисяч автомобілів на рік. Інвестиції в проект складуть 1.5 млрд євро.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ