Сеат, ще Сеат – іспанський концерн планує випустити нову модель кроссовера під...

Сеат, ще Сеат – іспанський концерн планує випустити нову модель кроссовера під ім’ям SEAT Tarraco

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний ринок кросоверів – це величезний пласт покупців і божевільні гроші. Тому, концерн Volkswagen прагне зробити свій модельний ряд якомога більш різноманітним, щоб охопити найбільшу частину автолюбителів. Якщо брати до уваги модельний ряд всіх філій концерну, то різні позашляховики займають кілька десятків позицій. При цьому керівництво не планує зупинятися на досягнутому, а останньою новиною цього плану, стала інформація про те, що іспанському підрозділу «подарують» ще один кросовер під ім’ям SEAT Tarraco.

Seat 4

Особливості вибору

Цікавим є той факт, що запропоноване ім’я – результат вибору онлайн-користувачів, які мали можливість висловити свою думку на офіційному сайті компанії. В результаті проголосувало близько 150-ти тисяч автолюбителів, а ім’я Tarraco виявилося найпопулярнішим з чотирьох варіантів, забезпечивши собі перемогу з 36-ма відсотками голосів. А вже зовсім скоро в мережу просочилися перші знімки кросовера.

Разом з витоком інформації про зовнішній вигляд, стали відомі також деякі технічні особливості. Новий позашляховик буде використовувати варіацію архітектури A2 в своїй більш довгій колісній базі, використовуючи безліч загальних компонентів з недавно випущених VW Tiguan Allspace. А дизайн SEAT Tarraco стане в певній мірі – відправною точкою для екстер’єру наступних моделей.

В ексклюзивному інтерв’ю під час конференції бос SEAT, Лука де Мео, розповів про те, як позашляховик почне «новий цикл проектування» для компанії, що призведе до випуску нових знакових моделей. «Ми хочемо бути ще більш емоційними і спортивними в нашому дизайні – як з інтер’єром, так і з зовнішнім виглядом», – сказав де Мео. Варто відзначити, що це смілива заява грунтується не на порожньому хвастощі. У 2017-му році виробник підтвердив операційний прибуток у розмірі 143 млн євро – найвищу за всю свою історію і перший повний рік рентабельності з 2008-го.

Seat 3

Корпоративна етика

Оскільки флагманський позашляховик будетпостроен на платформі МQB, очікується, що концерн запропонує для СЕАТ Таррако знкомий ряд чотирициліндрових бензинових і дизельних двигунів з турбонаддувом. Пропонуються як моно-, так і повнопривідні автомобілі, по аналогії з найближчим конкурентів Skoda Kodiaq. Як коробок передач будуть доступні як автоматичні трансмісії, так і класична механіка.

Новий автомобіль буде «спроектований в Барселоні і зроблений в Німеччині». Виробництво нового позашляховика заплановано в Вольфсбурзі, в центрі VW Group, що зміцнить зв’язки між SEAT і Volkswagen. Боси також підтвердили, що новий позашляховик «призначений для Європи», що, втім, не дивно. Адже більше 80-ти відсотків продажів припадають на країни Західної Європи. Наприклад, Великобританія є третім за величиною ринком марки.

Seat 5

Вихід у світ

Офіційно, прем’єра Seat Tarraco запланована на літо 2018 го року, і європейський реліз очікується зовсім скоро. У салони офіційного дилера автомобіль повинен дістатися вже до кінця поточного року. Правда, щодо України поки не названо офіційних дат, та й неясно, чи збирається іспанська філія просувати у нас нову модель. Зате вже можна робити припущення за ціною Seat Tarraco – нижня планка буде поблизу початкової вартості Skoda Kodiaq, тобто близько 28-ми тисяч євро. З такими запитами кросовер безумовно може знайти армію шанувальників.

Seat 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ