Відповідати стандартам – новий хетчбек Seat Cupra 300 втратить 10 кінських сил...

Відповідати стандартам – новий хетчбек Seat Cupra 300 втратить 10 кінських сил з-за нових стандартів економії

ПОДЕЛИТЬСЯ

Гарячий іспанський хетчбек зовсім недавно був представлений своїм шанувальникам в 300-т сильному виконанні. Однак сучасні технології не стоять на місці. Зовсім недавно змінилися стандарти вимірювання економічності автомобілів, через що німецькі інженери вирішили дещо переглянути свої технічні рішення щодо авто. В результаті Seat Cupra втратив 10 коней, але став більш економічним.

Розшифровуємо абревіатури

Для того щоб зрозуміти, що привело до рішення про дефорсіровке моторів, слід дізнатися трохи більше про стандарти вимірювання економічності авто. До недавнього часу всі автомобілі тестувалися за стандартом NEDC. Модель випробовувалася при температурі 20-30 градусів Цельсія, сам процес займав всього 20 хвилин, а загальна дистанція становила близько 11-ти кілометрів.

Однак до вересня 2017 го року було прийнято рішення перейти на іншу систему випробувань під назвою WLTP (Всесвітня гармонізована процедура випробувань легкових автомобілів). В результаті час тесту зросла до півгодини, температура тестів була встановлена на точному рівні 14 градусів, а загальна дистанція зросла більш ніж в два рази – до 23,25 кілометрів. Новий їздовий цикл враховує більшу кількість ситуацій і дає більш точний показник середньої витрати палива.

В результаті цих тестів іспанська гарячий хетчбек SEAT Leon Cupra показав дещо завищений апетит при великій викиді СО2. Такі показники не влаштували конструкторів фірми і вони вирішили дещо змінити конструкцію двигуна для того щоб зробити автомобіль більш економічним і екологічним.

Прийняті рішення

Спочатку потужність дволітрового турбірованного двигуна SEAT Leon Cupra становила 296 кінських сил. В результаті переробки були змінені параметри впорскування, а також налаштування мізків. Тепер вони подають більш обедненную суміш, що призвело до невеликого падіння потужності. Нова версія хетчбека втратила 10 кінських сил – її максимальна потужність тепер становить 286 коней. При цьому інженери і представники компанії заявляють про те, що їм вдалося зробити криву потужності більш плавною і збільшити віддачу двигуна в діапазоні низьких і середніх оборотів.

Цікавим є той факт, що спочатку хетчбек SEAT Leon Cupra став найпотужнішим автомобілем компанії, і керівництво не планує передчасний вихід на пенсію даного двигуна. Він буде встановлений на заряджені універсали Cupra ST, які оснащені повним приводом. Саме там цей мотор здатний буде реалізувати весь свій потенціал. Про це заявив представник компанії. «Ми прийняли рішення про незначно зниженні потужності в світлі нових норм щодо викидів і економічності автомобілів. Разом з тим, універсал, на нашу думку, повинен залишитися незмінним, щоб гарантувати собі максимальну практичність і динамічність ».

Поява на автомобільному небокраї

Початок продажів SEAT Leon Cupra з новим двигуном будемо оголошено вже до осені поточного року. Поки ж офіційні дилери розпродають залишки попередніх версій. Ціна Сеат Леон Купра не зміниться щодо свого попередника. Вартість версій становитиме близько 45 тисяч у.о. у офіційних представників компанії.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ