Початок нової ери – Schaeffler 4ePerformance здатний заткнути за пояс імениті суперкари

Початок нової ери – Schaeffler 4ePerformance здатний заткнути за пояс імениті суперкари

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні вкрай цікаво спостерігати за трансформацією автомобільного світу. Наприклад, електромобілі, які ще вчора належали до категорії «тихохідних» вже щосили штурмують сегмент спортивних авто. Сучасні технології дозволяють повністю розкривати потенціал електричних двигунів. А, враховуючи їх величезний крутний момент, доступний у всьому діапазоні оборотів, це дозволяє обігнати навіть відомі суперкари, до того ж зробити це легко і невимушено.

Подібним творінням стала модель 4ePerformance, розроблена німецькою інженерної фірмою Schaeffler. Ця модель здатна здивувати навіть просунутого автолюбителя.

Гоночний варіант

За основу була взята модель Audi RS3, в якій не залишилося зовсім нічого серійного. Візуально впізнаються лише загальні обриси автомобіля з незграбною передньою оптикою, прикрашеної світлодіодним окантовкою і ажурні задні стійки. Але машина отримала новий аеродинамічний обвіс, що знижує силу тертя, також чорні легкосплавні диски 20-го діаметру.

Незважаючи на те, що автомобіль не планується до виходу в серійне виробництво, головний технічний директор компанії Schaeffler сказав, що це своєрідна демонстрація сил і відпрацювання нових технологій для їх подальшого впровадження. «Для нас це така собі випробувальна лабораторія на колесах. Ми хочемо подивитися, наскільки високий потенціал тих двигунів, що у нас є ». Також Пітер Гутцмер заявив, що автомобіль взяв багато напрацювань з моделі ABT Schaeffler FE01 Formula E, за кермом якої Лукас ді Грассі виграв серію 2016/2017 го року.

Технічні особливості

В якості силової установки модель Schaeffler 4ePerformance отримала чотири електричних двигуна, кожен з яких відповідає за власне колесо. Потужність одного двигуна становить 290 кінських сил при 320 Нм крутного моменту. Сумарна потужність 4-х агрегатів становила 1180 кінських сил і 1280 Ньютон-метрів тяги. Харчування двигунів здійснюється через плеяду літій-іонних батарей, потужністю 64 кВт.

Завдяки таким показникам, динаміка Schaeffler 4ePerformance здатна вразити уяву. Першу сотню модель розмінює менш, ніж через три секунди, а швидкість 200 км / год підкориться через 7 секунд. Це навіть швидше, ніж італійський суперкар Ferrari 488 Pista, який розженеться до 200 км / год «тільки» через 7,6 секунди.

Ходова частина оснащена адаптивними амортизаторами, здатними змінювати жорсткість відповідно до стану дорожнього полотна, а рульове управління має кілька варіантів преднастроек.

Ставлячи рекорди

Компанія Shaeffler розробляє нові технології для електромобілів, а в її модельному ряду перебувати високовольтні гібриди або повністю електрифіковані автомобілі. Однак модель 4ePerformance буде найпотужнішим продуктом, показаним на сьогоднішній день. Як вже було сказано, седан не планується до запуску в серію. Однак скоро ми зможемо побачити появу даних технологій на «цивільних» електромобілях.

Scheaffler 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ