Так ви зовсім з глузду з’їхали – Rimak C_Two видає воістину приголомшливі...

Так ви зовсім з глузду з’їхали – Rimak C_Two видає воістину приголомшливі технічні характеристики

ПОДЕЛИТЬСЯ

Останнім часом стало з’являтися велика кількість електричних суперкарів. У низці прем’єр була Tesla, Porsche або Mercedes. І всі вони показували дійсно значні результати. Невеликий концерн з Хорватії під ім’ям Rimac орієнтується саме на цих мастодонтів.

Це дивно молода компанія, якій немає ще й десяти років, і за цей час вона змогла представити широкій публіці лише кілька концептів, в тому числі model one, що дебютував в 2014-му році. Той споркаров розвивав потужність більше 1000 сил і розганявся до сотні всього за 2,8 секунди. Втім, творцям здалося цього мало, і вони вирішили знову шокувати автолюбителів, організувавши презентацію Rimak C_Two.

rimac 2

Потужний і значний

Новий електричний суперкар отримав шасі повністю з вуглецевого волокна. Правда, через масивні розмірів і потужного двигуна, його вага все одно залишився пристойним – 1950 кг сухої маси. Зупиняти спорткар покликані 390-мм вуглець-керамічні гальма з шестипоршневими супортами, які виконують ще й додаткову функцію. За рахунок режиму рекуперації при уповільненні авто відбувається зарядка літій-марганцево-нікелевих батарей. Окремо попрацювали і над аеродинамікою. Деякі елементи самостійно змінюють своє положення в різних режимах, щоб забезпечити максимальну ефективність.

Але найцікавіше починається всередині. Спорткар Rimac C_Two просто напханий найсучаснішими технологіями. Розробники заявляють про те, що машина відповідає четвертому рівню автономії завдяки восьми камерам, шести радарах і дванадцяти ультразвуковим датчикам. Всі датчики за одну годину їзди аналізують більше 6-ти гігабайт даних.

rimac 4

Ще однією цікавою фішкою є наявність бортових камер з розпізнаванням особи. Це повинно позбавити власника від ключа – автомобіль просто дивиться на ваше обличчя, перш ніж вирішить відкрити двері і завести двигун. У компанії навіть заявляють, що автомобіль також може читати ваші настрої. Якщо власник знаходиться в збудженому стані, то реакції автомобіля пом’якшають, а плеєр навіть може поставити легку розслаблюючу музику. Додатково спорткар дивиться на небо. Якщо воно стає туманним або починається дощ, Rimac відповідно підкоригує роботу трансмісії.

rimac 3

Найцікавіше

І, звичайно ж, нас цікавить, що пропонує машина в плані продуктивності. Пересувати авто покликані чотири електродвигуни, кожен з яких відповідає за власне колесо. Сумарно – технічні характеристики Rimac C_Two складають 1888 кінських сил при 2300 нм крутного моменту. Завдяки таким показникам розгін до сотні займе менше 2-х секунд (1,97). Вже через 4,3 секунди водій побачить швидкість 160, а цифра 300 з’явиться на табло через 11,8 секунди.

Максимальна швидкість становить трохи близько 415-ти км / год, а 402 метри авто проїжджає за 9,1 секунди. При цьому суперкар має певні настройки двигунів, що дозволяють коригувати його поведінку. Можна повністю виключити можливість пробуксовки або зробити з машини «дріфтовая» екземпляр.

rimac 6

Питання в ціні

Звичайно, такий видатний автомобіль не може коштувати дешево. Ціна Rimac C_Two становить близько 1,2-х млн. У.о., а сам спорткар буде випущений обмеженим тиражем. Примітно, що це вже готовий дорожній екземпляр, на який офіційно приймають заявки. Так що на даний момент саме хорватське авто є найпотужнішим і динамічним електромобілем в світі.

rimac 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ