Подарунок для коханої Зої – Renault Zoe став потужнішим і ефективнішим

Подарунок для коханої Зої – Renault Zoe став потужнішим і ефективнішим

ПОДЕЛИТЬСЯ

Мабуть, в плані екстравагантності французькі авто можуть дати фору всім іншим світовим виробникам. Ці моделі являють собою цікавий сплав нетривіальністю, оригінальних рішень і комфорту. А в плані компактних міських авто, відмінно підходять для дівчат, кому, як не французам, знати більший толк? Можливо, невеликий трьохдверний хетчбек і не стане своїм у багатій «тусовці», але його привабливість, стильний дизайн і симпатичний інтер’єр, безумовно заслуговують на увагу.

Zoe 3

 Кармазин

Найпомітнішим моментом в дизайні Renault Zoe стала поява нової колірної гами кузова. Насичений темно-пурпурний відтінок фарби металік спеціально розроблявся для невеликого хетчбека. З ним авто виглядає набагато солідніше і інтригуюче. Хижий розріз фар укупі з інтригуючою «усмішкою» переднього бампера, додають привабливості автомобілю. А шанувальники марки дізнаються ромбовидні світлодіодні стоп-сигнали, рельєфні бічні панелі і химерно вигнуті задні стійки.

Zoe 6

Стильні пурпурні мотиви просочилися і в інтер’єр авто. Темно-фіолетові вставки можна побачити повсюдно по салону. Вони присутні на приладовій панелі, вентиляційні отвори, важелі перемикання передач і дверних динаміках, що допомагає урізноманітнити інтер’єр і зробити його більш легким і повітряним. До того ж мультимедійна система хетчбека навчена взаємодіяти з програмами AndroidAuto, що дозволяє управляти деякими функціями машини безпосередньо з телефону.

Zoe 2

Міський електромоторчик

Крім оновленої колірної гами і виконання інтер’єру, французькі інженери також вирішили поліпшити технічні характеристики Renault Zoe. Базова версія електромобіля отримала нові літій-іонні батареї, які могутніше старих. Примітно, що посадочні місця під акумулятори залишилися колишніми, що дозволяє бажаючим просто поміняти батареї, тим самим «проапгрейдить» свій автомобіль.

Це означає, що найпотужніший ZOE у продажу тепер буде володіти 107-ми сильним електромотором. Правда, крутний момент залишається на рівні 225 Нм. Renault стверджує, що ці зміни не вплинули на поведінку авто при невеликих швидкостях, але тепер ZOE більш впевнено почуває себе на автомагістралях, а також значно краще розганяється в діапазоні 80-120 км / ч. Приріст склав цілих дві секунди. При цьому запас ходу істотно збільшився. Якщо старе авто здатне було проїхати на одній заправці 250-км, то нинішня версія Рено Зої може подорожувати без зарядки цілих 400 км. Сам цикл заправки тепер займає всього дві години, а при використанні експрес-процедури – менше 40-ка хвилин до відновлення заряду на рівні 80-ти відсотків.

Zoe 5

Заморський гість

Очевидно, що французький хетчбек орієнтований в першу чергу на європейську публіку. Наприклад, офіційний старт продажів Renault Zoe в Великобританії відбудеться вже навесні цього року, а в континентальній Європі модель з’явиться ближче до літа. Що до українського ринку, то тут перспективи вельми туманні. Про бажання французької компанії поставляти електромобіль вітчизняному споживачеві – поки невідомо. Ціна Рено Зої теж поки не озвучена. Більш детальна інформація з’явиться, як тільки модель опиниться в автосалонах офіційних представників марки.

Zoe 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ