Славетна французька сага – Renault представив новий Clio 5-го покоління

Славетна французька сага – Renault представив новий Clio 5-го покоління

ПОДЕЛИТЬСЯ

Французькі автомобілі славні своїми невеликими компактними моделями, здатними подарувати масу задоволення від водіння при скромних габаритах. Наприклад, модель Кліо вже не перше десятиліття користується стабільним попитом, а на ринку нині представлена четверта генерація пустотливого хетчбека.

Однак корпорація не планує зупинятися на досягнутих успіхах і прагне крокувати в ногу з часом. Наприклад, нещодавно стало відомо, що в цьому році відбудеться презентація нового Renault Clio 2019-го модельного року.

Недалеко йдучи від концепту

Перші натяки на те, що хетчбек Рено Кліо буде модернiзованоі, з’явилися ще в минулому році. Тоді на автосалоні у Франкфуртi був представлений прототип Renault Symbioz. Багато «фішек» екстер’єру будуть запозичені у нього. Хетчбек став агресивнішим на вигляд, отримавши сучасний дизайн фар головного світла з П-образним підведенням і потужний капот з хвилями ребер жорсткості.

А найпильнішу увагу було приділено опрацюванні інтер’єру. За словами головного дизайнера Renault Лоренса Ван Дер Акера, на центральній консолі буде розташований великий сенсорний екран з великою кількістю функцій, а сама мультимедійна система буде відмінно взаємодіяти з програмним забезпеченням Googal Car і Apple Auto. Також Ван ден Акер заявив, що його команда розробників продовжує працювати над тим, щоб зробити інтер’єр майбутнього Renault Clio 2019 ще більш привабливим, значно поліпшивши якість матеріалів і додавши внутрішнього простору.

2018-renault-clio-5

Політика універсальності

Для того щоб зробити новий Рено Кліо п’ятого покоління доступним для покупця, в основу моделі лягла платформа CMF, на якій також розроблявся японський міський автомобіль Nissan Micra. Від неї ж машині дістанеться передня підвіска і ряд уніфікованих вузлів, включаючи деякі силові установки.

Так, під капотом авто швидше за все виявиться турбований 900-т кубовий двигун на три циліндра або новий 1,3-х літровий агрегат. А, враховуючи останню світову тенденцію щодо зниження викидів і тотальної економії палива, прийнято рішення про запуск гібридної версії автомобіля. Невеликий бензиновий двигун в парі з електродвигуном покликаний показувати витрати пального на рівні 3-х літрів на 100 км / ч, а в міському режимі модель та може пересуватися виключно за рахунок електротяги.

Окрім цього, корпорація мае великі плани, щодо розвитку у цьому напрямку. Також планується в майбутньому – зробити новий Рено Кліо 2019 повністю електричним. Серед іншого – до 2022 року Renault обіцяє вивести на ринок 8полностью електричних і 12 гібридних автомобілів. Бренд виділив понад 18 мільярдів євро на дослідження і розробки, які будуть спрямовані на розвиток технології.

Ще один спосіб допомогти поліпшити витрата палива, що не підвищивши істотно ціну Renault Clio – це зниження маси авто. Так, в конструкції хетчбека будуть широко використані алюмінієві сплави, а в дверях змонтовано більш тонке скло. При цьому акустичний комфорт залишиться на належному рівні за рахунок грамотної опрацювання аеродинаміки.

Боротьба за місце під сонцем

Рено Клио 2

Варто сказати, що боротьба за покупця в цьому сегменті розгорнулася не на жарт. Тільки в минулому році на ринок вийшли Ford Fiesta, Volkswagen Polo і Citroen C3. Але французький піжон Рено Кліо планує відвоювати своїх покупців за рахунок iмiджу бренду, приємноi вартості і широкому застосуванню інноваційних технологій. На новій моделі буде представлена нова трансмісія і основні автономні функції водіння. Решта подробиць стануть відомі на автосалоні в Парижі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ