Купе-кросовер за прийнятною ціною – скоро компанія Renault представить стильний позашляховик Arkana

Купе-кросовер за прийнятною ціною – скоро компанія Renault представить стильний позашляховик Arkana

ПОДІЛИТИСЯ

Останнім часом компанія Рено придбала репутацію недорогої і якісної виробника, що пропонує добре оснащені моделі за приємними цінами. Однак такий сегмент автомобілів, як купе-кросовери до сих пір є прерогативою преміальних брендів. Подібні авто випускають компанії Audi, Mercedes або BMW. І ось тепер, розбавити це німецьке засилля, покликаний позашляховик під ім’ям Arkana.

Renault Arkana 4

Фірмовий стиль

Компанія надала рекламне зображення, яке дає уявлення про те, як буде виглядати автомобіль. Стильна підводка з світлодіодних вогнів, що оздоблює фари головного світла, елегантні обводи бампера з потужним центральним повітрозабірником і невеликими бічними сегментами, забезпеченими протитуманними фарами. Задня частина хизується акуратним тонкими стоп-сигналами, з’єднаними смужкою вогнів, що проходить через дверцята багажника. А по центру розмістився логотип компанії.

Позашляховик був помічений на тестових полігонах, тому можна зробити висновок про габаритах і дизайні Renault Arkana. Динамічний силует досягається завдяки різко заваленим передніх стійок і похилим лінії даху. Ці елементи гармоніюють з м’язистими колісними арками і легкосплавними дисками, розміщеними всередині. Нижня частина бампера і колісні арки отримають додатковий захист від подряпин, яка буде до речі на бездоріжжі. Очевидно, що основним орієнтиром для наслідування став компактний кросовер BMW X4.

Інтер’єр Renault Arkana поки тримають в секреті. Однак відомо, що автомобіль успадковує багато фірмові риси від моделей Megan або кроссовера Kadjar. Так, всередині буде встановлений двозонний клімат-контроль, а також сучасний інформаційно-розважальний комплекс, здатний розпізнавати широкий перелік голосових команд, створювати точку доступу Wi-Fi, а також виконувати команди через додаток Apple CarPlay або Android Auto.

Через прагнення знизити кінцеву ціну Renault Arkana в салоні буде присутній жорсткий пластик, а перелік опцій для базової версії залишиться не надто широким. Однак опціонально можна розраховувати на ряд бонусів, включаючи крісла з вентиляцією, підігрівом і електроприводом, активний круїз-контроль і навіть панорамний дах.

Renault Arkana 3

Найближчі родичі

Новий кросовер С-класу Рено Аркана розроблений на універсальній платформі і є трохи більшою версією моделі Kaptur, призначеної для російського ринку. Саме він є одним з ключових для компанії. Тільки за минулий рік Рено реалізував тут 414 000 примірників. Це на 7% більше, ніж роком раніше, незважаючи на те, що новий автомобільний ринок Росії скоротився на 2,8%. За рівнем продажів попереду стоїть тільки Франція.

Ім’я кросовера походить від латинського слова, що означає «секрети або таємниці», а представники компанії стверджують, що ця концепція пов’язана з «зовнішньою привабливістю, азартом і отриманням задоволення від водіння».

Renault Arkana 5

Офіційні дати уявлення

В кінці серпня в Москві буде проходити автомобільний салон, початок якого заплановано на 29-е число. Саме там концерн планує показати цю модель і оголосити всі специфікації, а також технічні характеристики. Початок продажів Renault Arkana очікується ближче до початку 2019 го – саме тоді модель потрапить в руки офіційних дилерів фірми в Росії.

На ринках інших країн, (таких як Китай) авто з’явиться пізніше. Офіційна вартість моделі поки не названа, але очікується, що ціна Renault Arkana буде наближатися до позначки 20 тисяч у.о. за кросовер в базовій комплектації.

Renault Arkana 2

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ