Обрізання по-англійськи – нова версія Range Rover позбудеться двох дверей

Обрізання по-англійськи – нова версія Range Rover позбудеться двох дверей

ПОДЕЛИТЬСЯ

Англійський концерн, який недавно потрапив в руки керівників з Індії, останнім часом відчуває себе чудово. Продажі автомобілів ростуть, а модельний ряд шириться. А іноді інженери компанії вирішуються на дійсно серйозний крок, представляючи нові, ексклюзивні моделі, якими не може похвалитися жоден з конкурентів. Наприклад, в 2015-му році з’явилася двухдверная модифікація молодшого кросовера Evoque, а через рік – варіація з відкритим дахом. Зараз же маркетологи оцінили успішність такого вчинку і прийняли рішення йти далі. Отже, скоро на автомобільному небокраї з’явиться повнорозмірний позашляховик з двома дверима – Range Rover Coupe SUV.

Range Rover Coupe 1

Варто сказати, що це скоріше «повернення до витоків» адже розкішний флагман компанії вже продавався в такому вигляді. Справа в тому, що оригінальний Range Rover, випущений в 1970 році, був оснащений двома дверима, а додатковими прорізами знаковий позашляховик обзавівся тільки в 1981 році.

Було також двухдверная лімітована серія CSK, яка була випущена в 1991 році і названа на честь оригінального дизайнера Чарльза Спенсера Кінга. Обмежений до 200 автомобілів, Range Rover CSK поставлявся з більш потужною версією 3,8-літрового V8 стандартного мотора, форсованого до 185 к.с. і володів спортивною підвіскою. Салон CSK також отримав розкішний інтер’єр з чудовими шкіряними сидіннями.

Сучасний погляд

Сьогоднішні розробники Range Rover Coupe SUV намагаються акуратно підійти до питання, не відлякуючи традиційних прихильників марки, і при цьому прагнуть розширити свою аудиторію за рахунок різноманітних нововведень. «Ми довго розмірковували над тим, як зробити наші автомобілі ще більш індивідуальними, вишуканими і розкішними. І позитивний досвід невеликої моделі Evoque наштовхнув нас на роздуми. Ми хочемо, щоб покупці цього автомобіля, коли вирішать йти на підвищення в класі, знову звернулися до нашої компанії. Тому і задумали утворити Рейндж Ровер Купе. Адже це те, що збереже вашу індивідуальність навіть на тлі божевільноi різноманітності сучасних моделей »- сказав Джеррі Мак говрят – генеральний дизайнер фірми.

На даний момент автомобіль уже пройшов стадію проектування, а тестові зразки колесять по полігонах, виявляючи і усуваючи початковий недоліки. У мережі вже з’явилися перші шпигунські знімки Range Rover Coupe SUV.

Range Rover Coupe 3

Візуально автомобіль буде в великій мірі повторювати свого чотирьохдверного «донора», до того ж частина авто прихована під маскувальними панелями. Однак на знімках видно, що задні панелі носять лише декоративну функцію. Впізнати новий позашляховик можна по розширеним переднім дверям і декiльком новим рішенням. Так, у авто будуть унікальна головна оптика, передній бампер і оригінальні колісні диски. Інтер’єр же, швидше за все, буде повторювати старшого брата, який дебютував зовсім недавно. Найвищий сплав розкоші і комфорту гарантований власникам авто.

Range Rover Coupe 2

В очікування прибуття

Про технічну частину авто інформації поки немає, проте є деякі новини про час дебюту Range Rover Coupe SUV. Згідно з планами компанії, уявлення розкішного двухдверного позашляховика має відбутися вже цієї весни на Женевському автосалоні. Тоді ж з’являться остаточні дані про весь ряд силових агрегатів, наявність гібридних версій і вартість Рендж Ровер Купе. Живі ж зразки можуть дістатися до офіційних представників вже на початку наступного року. Добереться цей позашляховик і до України, так само як і його ультралюксова модифікація SVAutobiography Range Rover, яка зможе похвалитися воістину сибаритське оснащенням. Що ж, цікаво буде поспостерігати за затребуваністю кросовера на світовому і вітчизняному ринку.

Range Rover Coupe 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ