Виробництво спорткара Nissan 370Z не завершиться, і слух цей нами перевірений

Виробництво спорткара Nissan 370Z не завершиться, і слух цей нами перевірений

ПОДІЛИТИСЯ
2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01
Nissan 370Z Heritage Edition

Більш того, стало відомо, що підготовка оновленої версії наступника спортивного автомобіля Nissan серії Z вже йде повним ходом.


  • Стара історія

Минуло багато часу з тих пір, як Nissan вперше представив публіці свій 370Z. Довгоочікуваний на той час наступник 350Z вперше був протестований ще в листопаді 2008 року. Тоді 370Z вразив всіх своїм жвавим прискоренням, сильними гальмами, відмінне зчеплення і оновленим інтер’єром. З базовою ціною $ 30,625, експерти назвали це «крадіжкою спортивного автомобіля».

І ось зустрічайте – 370Z дев’ять років по тому. І знову без будь-яких серйозних змін. Публіка вражена – це м’яко сказано. Адже редизайн за правилами автомобільної промисловості давно назріло. Однак, схоже, що Nissan планує продовжувати продавати поточний 370Z нескінченно.

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

  • Відправний пункт

Нинішня модель купе Nissan 370Z має 3,7-літровий двигун V6 потужністю 337 коней. Силова установка поєднується з шестиступінчастою “механікою” або семідіапазонний «автоматом» з ручним режимом роботи. Розгін до «сотні» у спорткупе займає 5,4 секунди.

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

  • Чутки або правда

В інтерв’ю виданню Automotive News, голова департаменту планування Nissan Motor Філіп Клейн заявив, що недавно з’явилися чутки, про наміри японського автовиробника скасувати виробництво свого спортивного автомобіля початкового рівня, виявилися помилковими. На питання про наступне покоління Z, у Клейна не знайшлося більш обнадійливих новин, ніж: «Ми працюємо над цим, і це дуже важливо, але я не уповноважений розкривати вам подробиці».

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

Зараз в епоху зростаючої популярності розкоші і комфорту позашляховиків все складніше пропонувати споживачеві «швидкість, потужність і динаміку». За словами Клейна, створення бізнес-кейсу для продажу будь-якого спортивного купе, а тим більше розробка нового, в останні кілька років стає все більш важким. «Z – дуже складний ринок. У багатьох країнах він скорочується. Але ми як і раніше вважаємо, що для Z місце знайдеться, і ми хочемо зберегти його в живих. І це те, над чим ми зараз працюємо », – сказав він.

Розробка оновленого Z також пов’язана з труднощами, пов’язаними з новими вимогами безпеки, які спричинять за собою підвищення і без того високу вартість автомобіля, а також його ваги за рахунок додаткових систем, обтяжених осей і збільшених гальм.

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

  • Довгострокові перспективи

Раніше в пресу просочилася інформація про те, що прямого наступника Z-серії все ж не передбачається у зв’язку з його високою вартістю і не дуже популярна. Передбачалося, що модель буде переорієнтована на ринок Subaru BRZ і Toyota GT86. Але в Nissan відмовилися від цієї ідеї і вирішили поборотися за місце на ринку доступних спорткарів.

Це означає, що ми коли-небудь все ж побачимо наступника легкого доступного спортивного автомобіля Z. Однак, це зажадає від розробників ангельського терпіння і пекельного праці.

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

«У довгостроковій перспективі у нас є інші міркування», – сказав Клейн. «Якщо ми зробимо абсолютно новий автомобіль, що має бути, щоб зберегти пристрасть? І ми дуже серйозно працюємо над цим: як нам зберегти Z живим і свіжим, і яким буде наступне покоління? »

«Пристрасть є», – пообіцяв він. «Питання в тому, як ми можемо його оновити, і якою буде прорив в довгостроковій перспективі?»

2018-Nissan-370Z-Heritage-Edition-01

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ