Виробництво Chevrolet Camaro може завершитися в 2023 році.

Виробництво Chevrolet Camaro може завершитися в 2023 році.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Тільки два місяці тому компанія Chevrolet показала оновлений спорткар Camaro, а зараз стало відомо, що концерн General Motors може зняти модель з виробництва в 2023 році. Як повідомляє ресурс Muscle Cars & Trucks  , розробка сьомого покоління моделі припинена і GM вирішує долю масл-кара. У концерні цю інформацію не підтверджують, але і не заперечують.

«Хоча ми не будемо займатися спекуляціями, і нагадаємо вам про наші анонсовані оновлення, які з’являться в лінійці Camaro цієї осені. Абсолютно нова модель LT1 забезпечить покупцям потужність V8, дизайн і доступність нашої обробки LT. Удостоєна нагород модель SS буде оснащена новою передньою панеллю від концепції Camaro Shock. Всі наші оновлення орієнтовані на клієнта, щоб поліпшити автомобіль і його досвід водіння », – йдеться в офіційній заяві GM.

Chevrolet Camaro LT1

Chevrolet Camaro шостого покоління вийшов на ринок в 2016 році і щороку продажі моделі знижувалися. Так в 2018 році компанія змогла продати менше 51 тисячі автомобілів цієї моделі. Минулий рік виявився провальним в долі масл-кара, починаючи з 2009 року. За результатами перших трьох місяців 2019 роки ситуація дещо покращилася, але незначно.

У 2020 році на ринок вийде оновлена ​​версія Camaro шостого покоління, якій повернули традиційний дизайн передньої частини кузова з радіаторної гратами, розділеної на дві частини пофарбованої в колір кузова горизонтальною смугою і емблемою марки, що знаходиться посередині верхньої частини решітки.

У кузовний палітрі Chevrolet Camaro 2020 роки з’явився новий колір Rally Green, а в списку опцій задній спойлер, тонована оптика, спортивні сидіння Recaro, шкіряна обробка салону, червоні ремені безпеки, нові 20-дюймові колісні диски, всесезонні шини та гальмівні супорти червоного або оранжевого кольору.

Протягом наступного року маркетинговий відділ концерну буде відслідковувати динаміку продажів спорткара і за результатами буде прийнято рішення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ