Передбачаючи автомобільні тенденції – Hyundai презентував свое бачення авто на водню

Передбачаючи автомобільні тенденції – Hyundai презентував свое бачення авто на водню

ПОДЕЛИТЬСЯ

Кожен перший місяць року на американському курорті Мандалай Бей проводиться виставка новітніх автомобільних технологій Consumer Electronics Show (CES), де імениті автовиробники прагнуть представити свої найостанніші розробки.

Одним з найяскравіших і вражаючих дебютів очікується презентація компактного кросовера Hyundai FCEV, покликаного працювати на водні. Розробка моделі велася спільно з незалежною автомобільної технологічною компанією Aurora. Спільні зусилля увінчалися успіхом і розробка практично дійшла до конвеєра.

Майбутнє сьогодні

hyundai-next-generation-fcev-hero

У мережі вже з’явилися шпигунські фото нового Hyundai FCEV, коли позашляховик проходить остаточні випробування в Німеччині перед дебютом CES. Випробувальний варіант майже ідентичний концепції FCEV, вперше представленої Hyundai в серпні минулого року, з тим же інтерфейсом і унікальним дизайном колес.

Футуристичний дизайн з тонкими фарами головного світла, ефектною решіткою радіатора і плавними формами бічних панелей не тільки чудово виглядає, але має ще й функціональну складову. Завдяки такому силуету, вдалося досягти вкрай низького коефіцієнта аеродинамічного опору, що позитивно позначилося на динаміці авто і акустичному комфорті в салоні.

Силова установка, яка перебуває під капотом, теж гідна похвали. За основу був узятий базовий мотор на паливних елементах, показаний на торішній виставці CES. Його ґрунтовно доробили, збільшивши віддачу потужності майже на 20 відсотків.

До того ж, за заявою керівництва компанії, він буде краще працювати при запуску при низьких температурах і може похвалитися збільшеною ємністю бака. Тепер авто в своєму розпорядженні три різними резервуарами, замість колишніх двох. Такі зміни дозволили досягти потужності в 161 кінську силу, а максимальний запас ходу на одному баку може досягати 800 кілометрів.

Розвиток технологій

hyundai-next-generation-fcev-hero

Корейський концерн не планує зупинятися на досягнутому, обмежуючись лише унікальною системою харчування і силовою установкою. Hyundai оголосив, що новий позашляховик стане першим випробувальним засобом для спільного проекту з Aurora. У планах фірми до 2021-го року провести масовий кросовер з рівнем автоматизації 4-го ступеня.

Партнери працюватимуть над розробкою апаратного і програмного забезпечення для автономних транспортних засобів. Мета полягає в тому, щоб майбутні автомобілі досягли автономії 4-го рівня, яку SAE визначає, як здатну працювати без людського контролю в певних умовах.

Хоча автономні автомобілі вимагають великої потужності для підтримки своїх систем передачі даних, Hyundai заявляє, що такий автомобіль зможе більш раціонально використовувати наявну у нього потужність мотора, зберігаючи його ресурс і не забуваючи про комфорт і безпеку пасажирів в салоні.

Ця заява звучить дуже амбітно і ставить Hyundai в один ряд з безліччю інших автовиробників. Наприклад, Ford представить автономні автомобілі для прокатних сервісів до 2021 року, а BMW націлюється на випуск свого автономного автомобіля iNext в наступному році. Тим часом, General Motors представить автомобілі без водія в комерційних цілях до 2019 року.

Ціни і плани на майбутнє

Повноцінна презентація Hyundai FCEV відбудеться вже 8-го січня на заході, присвяченому подіям CES на курорті Mandalay Bay. Очікується, що кросовер буде значно дешевше, ніж попередній ix35, який коштував близько 50 000 фунтів стерлінгів і продавався і крихітними тиражами. Пізніше Hyundai планує випустити три нових EV на 2021 рік, включаючи електричну версію нового кросовера Kona і розкішного седана Genesis.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ