Представлений 1000-сильний плагін-гібрид Ferrari

Представлений 1000-сильний плагін-гібрид Ferrari

ПОДІЛИТИСЯ

Суперкар Ferrari SF90 Stradale оснащений 4.0-літровим бітурбомотором V8 з 90-градусним розвалом блоку. Віддача агрегату – 780 к.с. і 800 Нм крутного моменту. ДВС доповнено трьома електродвигунами: один встановлений між бензиновим двигуном і коробкою передач, а ще два – на передніх колесах. Передні електромотори мають незалежну систему управління, що дозволяє реалізувати систему зміни вектора тяги. Сукупна потужність електродвигунів – 220 к.с., а пікова віддача силової установки – 1000 к.с.

Габаритна довжина автомобіля – 4710 мм, ширина – 1972 мм, висота -1186 мм, колісна база – 2650 мм. Споряджена маса спорткара – 1570 кг, з них 270 кг важить гібридна силова установка.

Силова установка поєднується з восьмиступінчастою «роботом» з двома зчепленнями без задньої передачі і вперше на спортивному автомобілі Ferrari (не рахуючи GTC4Lusso) з повним приводом. Реверс повністю електричний: використовуються тільки передні мотори, ДВС в цей час вимикається. Батарея – літій-іонна ємністю 7.9 кВт • год. Запас ходу на електротязі – 25 км при максимальній швидкості 135 км / год.

Їздових режимів чотири: eDrive, Hybrid, Performance і Qualify. У трьох останніх ДВС і електротяга використовується в різних пропорціях. З місця до 100 км / год полноприводник розганяється за 2.5 секунди, а до 200 км / год – за 6.7 секунд. Максимальна швидкість – 340 км / год.

Дизайн новинки розроблений в стилістиці останніх моделей марки. У купе контрастна чорна дах, що робить його візуально схожим на кабріолет, і величезні повітрозабірники, як у Ferrari J50 і нового 720-сильного купе F8 Tributo. Але є і свої унікальні риси, наприклад, С-образні передні фари. Салон укомплектований цифровий панеллю приладів із зігнутим в сторону водія 16-дюймовим дисплеєм, сенсорним рульовим колесом і проекційним дисплеєм.

Як стверджують в компанії, на швидкості 250 км / год притискна сила SF90 становить 390 кг. У суперкара секційний передній бампер, що направляє повітряні потоки під днище і в сторони. Перед передніми колесами встановлені дифузори. Передня секція плоского днища піднята на 15 мм в порівнянні із середньою і на ній встановлені вигнуті генератори вихорів, що збільшують розрідження під автомобілем. У SF90 Stradale немає звичного антикрила. Замість нього впроваджена нова розробка інженерів Ferrari – «shut-off Gurney» (виключається Герні): складна двосекційна кришка моторного відсіку зі стаціонарної і рухомий частинами. Управляються секції за допомогою електроніки, в лічені секунди аналізує дії водія, швидкість автомобіля, поздовжнє і поперечне прискорення. Під час руху на прямих ділянках на низьких або високих швидкостях обидві частини вирівняні і забезпечують мінімальний опір (повітряний потік проходить над і під кришкою). На середніх швидкостях на звивистих трасах, при різких перебудуваннях або гальмуванні рухлива секція опускається, перетворюючи кришку в потужний спойлер.

За доплату пропонується трековий пакет Assetto Fiorano, в який увійшли карбонвие двері і аеродинамічний обвіс, інші амортизатори, титанові пружини і система випуску, а також особливі шини Michelin Pilot Sport Cup 2. Встановлення такого пакета зробить купе легше на 30 кг.

На ринку Ferrari SF90 Stradale очікується до кінця цього року. Тираж і ціни поки не оголошені.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ