Більше адреналіну – Porsche 911 GT3 RS скоро стане доступним

Більше адреналіну – Porsche 911 GT3 RS скоро стане доступним

ПОДЕЛИТЬСЯ

В автомобільному світі компанія Porsche займає відособлене місце. По суті – це виробник практичних суперкарів, як абсурдно б це не звучало. Легендарна модель німецького бренду 911 – непогано підходить як автомобіль на кожен день, якщо порівнювати її з італійськими конкурентами. У авто є немаленький багажний відсік, достатній дорожній просвіт і ступінь комфорту, що дозволяє їздити досить далеко.

 Ну а для тих, хто хоче «запалювати» – автомобіль може стати дійсно справжнім болідом. А якщо і цього мало – німецькі інженери пропонують суто гоночну версію Porsche 911 GT3 RS, яка практично повністю орієнтована на трек.

porsche-911-gt3-rs-3

Дизайн?

Звичайно, автомобілі зі Штутгарта є справжній зразок інженерного мистецтва. Але якщо говорити про художній підхід, то у компанії, безумовно, самі ледачі дизайнери в світі. Навіть затяті шанувальники марки не завжди зможуть відрізнити нові модифікації від попередніх. Саме тому версія «991.2», помічена на тестах, не ховається за маскувальними панелями, а дає розглянути себе у всій красі, змушуючи гадати, що ж змінилося в образі Порше 911 ГТ3 РС.

Так, при пильному аналізі, стає зрозуміло, що фронтальна частина авто отримала оновлений передній бампер, що повторює риси стандартного ГТ3. Задня частина залишилася абсолютно аналогічної, хіба що спойлер став трохи вище. Ще уважний погляд помітить додаткові отвори на капоті, що поліпшують охолодження двигуна, а також зліг підретушовані передню оптику. В цілому, зміни дизайну Porsche 911 GT3 RS несуть в собі виключно раціональну складову, і митцям не довелося працювати в поті чола.

porsche-911-gt3-rs-2

Технічні зміни

Основною зміною в порівнянні зі стандартною варіацією Porsche 911 GT3, є відмова від шестиступінчастою механічною коробки передач. Улюблена традиційними цінителями марки механіка не буде доступна для покупців. Керівник проекту і глава GT Porsche Андреас Преунінгер не бачить в цьому раціонального рішення.

«Не було б сенсу пропонувати GT3 RS з механічною коробкою передач, тому що на деяких треках це призвело б до того, що« звичайний »GT3 з коробкою передач PDK буде таким же швидким або навіть швидше. У цьому випадку відпадає сама концепція RS, який завжди повинен бути швидше на трасі. Тому ми вирішили залишити виключно коробку з двома зчепленнями, яка допоможе розкрити потенціал мору в повній мірі ».

Конкретних цифр про потужності автомобіля поки невідомо. Але, з огляду на вищезазначене заяву, технічні характеристики Porsche 911 GT3 RS повинні бути краще, ніж у звичайній модифікації. Це означає, що стандартний шестициліндровий турбований двигун ще грунтовно модифікують з метою збільшити потужність в 493 сили, яку має звичайний GT3.

porsche-911-gt3-rs-4

Готуємося до виходу

Подання оновленої версії «991,2» вже не за горами. Офіційний дебют Porsche 911 GT3 RS повинен відбутися на Женевському автосалоні в березні цього року. Але ось в продаж він потрапить вже трохи пізніше. Щоб уникнути внутрішньої конкуренції, спочатку покупцеві запропонують базову модель GT3, в кінці 2018 го. А на початку наступного року буде оголошений старт продажів Порше 911 ГТ3 РС. Очікується, що авто з’явиться і на українських просторах. Ціна машини поки не оголошена, але орієнтовна вартість моделі – не менше 130 000 у.о.

porsche-911-gt3-rs-5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ