Покажи личко – у всіх подробицях став відомий дизайн оновленого Porsche 911...

Покажи личко – у всіх подробицях став відомий дизайн оновленого Porsche 911 в кузові 992

ПОДІЛИТИСЯ

Мабуть, з усіх спортивних автомобілів, саме продукція компанії Порш є самим розумним вибором. Цей автомобіль здатний не тільки подарувати вражаючі емоції від водіння або проходження кожного повороту, але і володіє надійними двигунів, а також може використовуватися як повсякденне авто.

Новини про те, що легендарна модель Porsche 911 скоро змінить покоління, ходили вже давно. Але тільки зараз в Німеччині були помічені автомобілі, повністю позбавлені маскувальною плівки, що дозволяє точно судити про дизайн спорткара. А сьогодні керівництво концерну розповіло ще і про технічні особливості автомобіля.

Porshce 911 4

Еволюція дизайну

Працівники компанії Porsche є споконвічними консерваторами, тому зовнішній вигляд оновленого авто не кардинально відрізняється від попередника. Невеликій ретуші піддалися головна оптика, передній бампер і колісні арки, які стали ширше. Задня частина хизується переробленими стоп-сигналами, а також видозміненим спойлером, який в форсованих версіях буде регульованим.

Салон Porsche 911 обіцяють залишити класичним зі спортивними кріслами і знайомої панеллю приладів, де панує лічильник оборотів. Однак автомобіль отримає безліч новітніх програм і систем безпеки. Представник компанії серпня Ешлітер сказав, що новий 911-й буде більш просунутим і «самостійним». Машина отримає систему Lane Keep Assist, яка здатна утримувати авто в своїй смузі руху, а також камери, що забезпечують моніторинг дорожньої обстановки на 360 градусів.

Porshce 911 3

Самий сік

Восьме покоління Порш 911 розроблено за принципом структури MMB, з широким застосуванням алюмінію і легких сплавів, що дозволило на 70 кг знизити вагу подібних модифікацій. Позаду пілота тепер будуть виключно шестициліндрові двигуни з турбонаддувом, що означає відмову від атмосферних моторів для сімейства.

Старша модель GT3 буде видавати приблизно 500 кінських сил, а потужність стандартний Carera і Carrera S підросте на 10-15 к.с. щодо поточних моделей. Це означає, що перший буде розвивати 375 коней, а другий – 430.

Найпотужніша модифікація Turbo S отримає наддувной 3,8-ми літровий мотор, який за потужністю не поступається суперкару Ferrari 488 GTB. Очікується, що максимальний показник потужності складе 630 кінських сил, що на 50 коней більше сьогоднішнього показника. Більш спокійна версія Turbo отримає дефорсований мотор на 592 коні. Обидва авто здатні будуть розігнатися до швидкості 320 км / год, а першу сотню флагман подолає вже через 2,9 секунди.

Трохи пізніше з’явиться гібридна модифікація Porsche 911. Силова установка, де шестициліндровий двигун буде співпрацювати з парою електромоторів, здатна буде видати понад 700 кінських сил, а також пересуватися виключно за рахунок електричної тяги.

Представники компанії не виключили появу суто електричних модифікацій. На пряме запитання серпня Ешлітер відповів: «Два роки тому я б не сказав. Однак перспективи ринку зараз дещо змінилися. Сьогодні я б не став категорично це виключати ».

Porshce 911 2

Поява на світ

Початок продажів Porsche 911 має відбутися вже до кінця 2019 го. Саме тоді автомобіль потрапить на ринки Європи. Його дебют повинен відбутися на Лос-Анджелеському автосалоні 2019, в листопаді. Гібридна модифікація з’явиться ближче до 2020-го року. Остаточна ціна Porsche 911 поки не названа, але очікується, що вартість моделі підросте на 8-10 відсотків щодо поточного покоління 991.

Porshce 911 5

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ