Магія цифр – представлені перші офіційні фотографії Porsche 911 моделі 992

Магія цифр – представлені перші офіційні фотографії Porsche 911 моделі 992

ПОДІЛИТИСЯ

У світі споркаров Porsche 911 стоїть осібно. У той час як інші автомобільні виробники постійно випускають нові моделі, німецький концерн протягом десятиліть залишається вірним не тільки свого імені, але і тієї концепції, яку вони втілили ще в середині 60-х. Через же 50-т років технологія тільки допрацьовувалася і на даний момент німецька спорткар є одним з найбільш збалансованих автомобілів, поєднуючи в собі практичну і спортивну складову. А недавно були показані перші офіційні знімки майбутньої модифікації, що відноситься до покоління 992.

Porsche 911 4

Вишукування дизайну?

Так само, як і технічну частину, дизайн авто німецькі інженери вважають за краще не змінювати кардинально, віддаючи перевагу поступових змін і еволюції. Кузов, поданий на фото, буде лише трохи відрізнятися від свого попередника. Задній бампер сильно нагадує версію Porsche 911 Turbo, а з-під нього визирають здвоєні патрубки вихлопної системи. До того ж задні сигнали будуть з’єднані загальною світлодіодним смужкою, що проходить по багажнику. А так – дизайн нового Porsche 911 залишиться точно в тій же стилістиці, як і його попередники, отримавши лише невеликий список видозмінених деталей.

А ось інтер’єр Порш 911 змінився істотніше. Наприклад, приладова панель 8-го покоління буде практично повністю цифровий. Єдиним аналоговим циферблатом, який залишається, буде центральний тахометр – це аналогічна компоновка раніше була показана в моделі Panamera.

Porsche 911 3

Поряд з недавніми фото наступного 911 Coupe, з’явилася інформація про передбачуване появі варіації Cabriolet, яка також була спіймана на камеру. Візуально авто практично не буде відрізнятися від купе, хіба що отримає злегка модифікований багажник для складання даху.

Porsche 911 2

Цікаві подробиці

Еволюція переслідує Porsche 911 всюди, в тому числі і в технічній частині. Так, директор проекту 911, Август Ахлітнер, дав вельми прозорий натяк на те, що в цьому поколінні з’явиться гібридна трансмісія. Він сказав, хоча він все ще «чіпляється за шестициліндровий двигун», але сьогодні час просто диктує необхідність появи електричної версії.

Установка гібридних технологій в 911 означає, що економія і викиди CO2 будуть значно поліпшені, але вона як і раніше буде орієнтованої на продуктивність моделлю і, швидше за все, буде мати шестициліндровий двигун.

При цьому традиції марки все одно будуть на передньому плані. Той же Ахтлінер заявив, що навіть на тлі загальної автономізації машин, 911 буде «завжди мати кермо» і бути «одним з останніх автомобілів, щоб управляти автономно».

Porsche 911 5

Майбутнє на підході

Поки що автомобіль не готовий до презентації на широкому загалу. Орієнтовно, його показ відбудеться на вересневому автосалоні в Парижі в 2018 році. А в продаж 992-я модель Porsche 911 надійде вже в 2019-му. Тоді ж будуть презентовані і версії з відкритим верхом або гібридної трансмісією. Всі вони повинні з’явитися і в Україні. У офіційного дилера можна буде придбати спорткар за ціною від 85-ти тисяч у.о.

Porsche 911 6

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ