Porsche Taycan проїхав 3.5 тис. км за добу

Porsche Taycan проїхав 3.5 тис. км за добу

ПОДЕЛИТЬСЯ
Porsche Taycan

Прототип першого серійного електрокара Porsche Taycan продемонстрував здатність долати великі відстані. 24-годинний заїзд відбувся на півдні Італії. Під час заїзду Porsche Taycan проїхав 3425 км. У пікові моменти температура повітря за бортом становила 42 ° C. А температура дорожнього покриття підіймалася до 52 ° C. Середня швидкість руху автомобіля коливалася в межах від 195 до 215 км / год.

У заїзді брала участь команда з шести тест-пілотів Porsche. Taycan знаходився в русі практично всі 24 години не враховуючи короткі зупинки для зміни водіїв і підзарядки батареї. Для зарядки батареї використовувалися 800-вольт зарядні станції Porsche Engineering Group GmbH.

Porsche Engineering Group

За словами Штефана Векбаха, який очолює розробку лінійки Taycan з листопада 2014 року, електрокар без проблем пройшов амбітний тест на витривалість. Результат досягнутий в Нардо підкреслює перевагу унікальною 800-вольтової технології та її високий рівень зрілості.

Також добре в умовах високих температур показала себе і інтелектуальна система охолодження і нагріву високовольтних компонентів. Управління температурним режимом дозволяє запобігати потенційним втратам потужності через надмірне нагрівання. Це також гарантує, що оптимальна температура для найбільш ефективної зарядки буде досягнута на під’їзді до зарядної станції.

Taycan

Електрична трансмісія Taycan спроектована таким чином, що може використовувати всю потужність навіть після кількох прискорень. . В кінці липня по час випробувань прототип електрокара 26 раз поспіль розганявся від 0 до 200 км / год. Середній час прискорення склав менше 10 секунд, а різниця між найшвидшим і самим повільним прискоренням – 0.8 секунди.

Porsche

Як повідомлялося раніше, світова прем’єра Porsche Taycan відбудеться 4 вересня. Презентація пройде одночасно в Німеччині, Китаї та Канаді. Онлайн-трансляцію події можна буде подивитися на сайті компанії. Серійне виробництво електрокара стартує в кінці цього року. До цього моменту Taycan пройде серію тестів по всьому світу. Загальна протяжність заїздів перевищить шість мільйонів кілометрів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяDrako GTE – 1200-сильний електрокар
Следующая статьяНовий Nissan Juke
Живу автомобилями. Фотограф, начинающий автожурналист. Автомобиль мечты - Mitsubishi Lancer Evolution IX

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ