Під світлом Полярної Зірки – гібрид Polestar 1 виходить на ринок

Під світлом Полярної Зірки – гібрид Polestar 1 виходить на ринок

ПОДЕЛИТЬСЯ

Те, що стандартні автомобілі зі звичайними ДВС поступово відходять у минуле – досить очевидний факт. Поступово автомобільні корпорації перебудовуються на різні гібридні або повністю електричні модифікації. Одними з тих, хто крокує в авангарді цього руху, є корпорація Volvo. Не так давно шведська компанія, що належить китайським інвесторам, заснувала власний суб-бренд Polestar, який покликаний просувати на ринку гібридні технології.

Загальний обсяг інвестицій разом з головним корпорацією Geely Holdings склав більше 600-т млн. Євро. Звичайно, здебільшого це довгострокова перспектива, проте вже зараз є свої плоди, адже недавно відбулася прем’єра Polestar 1 – першого автомобіля компанії.

Polestar 2

Відомий незнайомець

Незважаючи на те, що це абсолютно унікальний автомобіль, родинний зв’язок зі шведським концерном видно неозброєним оком. Дизайн polestar 1 органічно вписується в загальнокорпоративні поняття стилю. Фронтальна частина виглядає знайомо за рахунок вертикальної решітки радіатора і оригінальної оптики «Thor’s Hammer». Загальний же силует виглядає вельми плавним і обтічним. Тут дизайнери працювали на догоду інженерам, прагнучи максимально знизити коефіцієнт аеродинамічного опору, паралельно збільшивши запас ходу.

Polestar 1

Салон Полестар 1 виконаний в кращих традиціях жанру. Тут все зроблено не тільки на догоду комфорту і ергономіки, але і дизайну. Акуратні вставки з карбону на передній панелі, поєднання білої шкіри і чорних лакових елементів – все це створює відчуття преміальності. До слова, карбону тут більше, ніж видно на перший погляд. Вуглецеве волокно широко застосовувалося при проектуванні кузова. Це дозволило заощадити майже 230 кг відносно сталевої конструкції. Про комфорт теж не забули – не дивлячись на «урізаний» формат купе 2 + 2 – в салоні достатньо місця за рахунок значної колісної бази, порівнянної з моделлю Volvo S60.

Polestar 7

Перехідний вік

Представники фірми розкрили також технічні характеристики polestar 1. Автомобіль буде використовувати 338-сильний 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун. Допомагати йому будуть електродвигуни, розвиваючі 2015 ть сил, а також стартерний двигун-генератор, здатний видати ще 39 коней. В результаті сумарна потужність авто складе 592 кінських сили при моменті, що крутить понад 1000 нм. Це дозволить розвивати швидкість 100 км / ч вже через чотири секунди.

Polestar 3

Примітним є той факт, що Поелстар 1 може працювати виключно на електричній тязі. В цьому випадку автомобіль може проїхати 150 км за рахунок заряду. Ще однією особливістю авто можна відзначити активну підвіску Ohlins. Polestar стверджує, що система може реагувати на зміни дорожнього покриття менш ніж за два мілісекунди. Великі гальма з шестипоршневими супортами від Akebono забезпечують відмінну гальмівну динаміку, рульове управління має відмінну чуйністю.

Polestar 6

Стережись, Tesla

Дебют polestar 1 повинен відбутися в 2019-му році. Автомобіль буде випущений поки обмеженим тиражем в 500 автомобілів, щоб перевірити грунт для розширення виробництва. Початкова вартість купе складе 150 000 у.о., проте керівництво планує знизити вхідний поріг за рахунок фірмової програми «машина по підписці». Так, в ціну Polestar 1 буде включена страховка, обслуговування, а також подальша заміна автомобіль на новий екземпляр.

Серед планів менеджерів фірми – в найближчому майбутньому випустити на ринок повністю електричні модифікації моделей, а також розширити модельний ряд за рахунок позашляховика і стандартного повнорозмірного седана. Що ж, в контексті боротьби за першість в електрифікації авто, буде цікаво поспостерігати за боротьбою Polesatr і Tesla.

Polestar 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ