Покоління Ford. Чекаємо дебюту наступного Ford Focus в Європі в квітні 2018

Покоління Ford. Чекаємо дебюту наступного Ford Focus в Європі в квітні 2018

ПОДІЛИТИСЯ
Новое поколение Ford Focus
Новое поколение Ford Focus

Презентація відбудеться на окремо організованому заході замість Женевського автосалону.


Згідно з даними керівництва компанії, нове покоління Ford Focus буде представлено на суд публіки в Європі на окремому заході, а не в рамках Женевського автосалону, як це було заплановано раніше.

  • Виробничі потужності

Ford продовжить випускати європейський Фокус в Німеччині, але виробництво північноамериканської моделі переміститься в Китай в середині-кінці 2019 року, після того, як в середині 2018 виробничі потужності заводу в Мічигані, де в даний час проводиться Focus, будуть зупинені.

Ford-Focus
Ford Focus универсал
  • Чим поганий ринок Північної Америки?

Переклад виробничих потужностей в Китай означає, що Focus буде недоступний для північноамериканського ринку близько року. Керівництво Ford планують заощадити на цьому близько 1 мільярда доларів. З огляду на цей факт і недавній сплеск інтересу до кросоверів на ринку США, розумним здається намір Ford оприлюднити наступний Focus в Європі, а не в Північній Америці.

Нинішня версія Ford Focus була випущена ще в 2012 році. Зараз вона знаходиться в уже досить похилому віці і втрачає свої конкурентні переваги в своєму сегменті, потихеньку здаючи позиції недавно оновленим конкурентам – Honda Civic, Chevrolet Cruze і Kia Forte. Крім того, обсяг продажів Focus неухильно знижується з 2012 року, і очікується, що 2018 рік стане найгіршим роком для Focus.

Ford-Focus

  • Ваші версії …

Очікується, що новий Фокус стане більш престижним і буде представлений широкій лінійкою моделей. В Європі буде запропонована топова версія Vignale, спортивна ST-Line, продуктивна ST, кроссовероподобная Active і варіанти універсала. Північна Америка може отримати аналогічний модельний ряд.

Ford-Focus

  • Силовий агрегат

Хоча до цих пір немає точної інформації щодо конфігурації двигунів, але, з огляду на великі інвестиції Ford в електричні силові агрегати, варто сподіватися, що Focus Electric повернеться на ринок з великим запасом ходу поряд з новою гібридною і плагін гібридною версією.

Ford-Focus

  • І трохи деталей

Майбутній Focus повинен буде вирости в розмірах, пропонуючи більше простору для розміщення пасажирів і багажу. До сих пір ми бачили тільки замаскованих мулів, що зазнають на собі жорстокі умови спеки та холоду з деякими знімками нового інтер’єру.

Next-Gen Ford-Focus
Новое поколение Ford Focus

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ