Підрозділ Audi Sport анонсував 600-сильний універсал

Підрозділ Audi Sport анонсував 600-сильний універсал

ПОДЕЛИТЬСЯ

Про розширення RS-лінійки компанія Audi оголосила тиждень тому. Як було заявлено, до кінця цього року німці випустять шість нових «заряджених» моделей. Одну з них спортивний підрозділ марки покаже членам клубу водіїв Audi Sport 5-6 вересня на спеціальному заході в Берліні. Запрошенням на прем’єру став опублікований в Facebook тизер однієї з анонсованих новинок.

Оскільки в пості йдеться про четверте покоління моделі, імовірно, мова йде про універсал RS6 Avant наступного покоління. Ще один аргумент на користь цього припущення – графіка задніх ліхтарів, практично така ж, як у Audi S6 Avant. Очікується, що конкурент Mercedes-AMG E63 Estate отримає чотирьохлітровий твін-турбо мотор V8 потужністю близько 605 к.с., як у Lamborghini Urus і Porsche Panamera Turbo. У порівнянні з нинішнім RS6 Avant віддача агрегату збільшиться приблизно на 40 к.с., але цього не достатньо, щоб універсал нового покоління став найпотужнішим в лінійці.

На початку минулого року був представлений 695-сильний універсал Audi RS6 Avant Performance Nogaro Edition, розроблений підрозділом Audi Sport і баварським тюнінг-ательє ABT Sportsline. Тираж обмежили 150 одиницями. У листопаді того ж року тюнери ABT Sportsline «прокачали» 695-сильний універсал Audi RS6 Avant Performance Nogaro Edition до 725 к.с.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ