Краса майбутнього – Pininfarina представила два нових концепти, розроблених спільно з Hybrid...

Краса майбутнього – Pininfarina представила два нових концепти, розроблених спільно з Hybrid Kinetic Group

ПОДІЛИТИСЯ

Кожен світової автосалон цікавий в чомусь своєму. Наприклад, виставка в Женеві багата на різні суперкари, адже під боком перебувають заможні швейцарські покупці. Захід в Нью-Йорку радує новинками відомих брендів – американський ринок є для них пріоритетом. А останнім часом все більшої значущості набирає Пекінський автосалон. Адже тут можна побачити різні екзотичні марки і нетривіальні проекти з Піднебесної.

Одним з таких проектів є результат спільної роботи китайської компанії HKG (Hybrid kinetic motor group) і італійського ательє Pininfarina, відомого на весь світ своїми дизайнерськими роботами. Перший партнер повинен відповідати за технічну складову проекту, а відома італійська фірма – надати помітний і викликає вигляд двох моделей, які повинні дебютувати на виставці в Пекіні.

Яскравий образ

Поки в мережі з’явилися лише кілька рекламних знімків, що дають уявлення про те, чого варто чекати від симбіозу HKG і Pininfarina. Першим проектом став кросовер з індексом К350. Це яскравий позашляховик з вишуканим зовнішнім виглядом. Поєднання гострих граней і плавних ліній створюють приємний образ гармонійного автомобіля. Візуально машина перегукується з такими серйозними гравцями як Jaguar F-pace або Range Rover, які, швидше за все, і виявляться її конкурентами.

Фото салону Пінінфаріна К350 говорить про те, що інтер’єр отримає чотиримісний компоновку з двома роздільними сидіннями ззаду. Двоколірні оформлення салону додасть відчуття простору, а крісла хизуються стильним бежевим швом. Представники концерну поки замовчують про технічне оснащення, проте відомо, що позашляховик отримає повний спектр систем безпеки, а завдяки ряду допоміжних програм, він отримає третій рівень автономності, що допускає пересування по трасі без участі водія.

Pininfarina 2

Другим проектом Pininfarina став повнорозмірний седан Н500. Рекламні знімки натякають на те, що модель отримає хижу передню оптику і потужну радіаторну решітку. Гладкі бічні панелі укупі з похилою лінією даху гарантують невелике аеродинамічний опір, а також додадуть авто динамічний силует. Представники компанії заявляють про те, що їм вдалося домогтися приголомшливого комфорту всередині авто і дивно плавності ходу завдяки грамотній компонуванні і довжині колісної бази.

Фото салону Н500 говорять про те, що седан отримає інтер’єр у стилі Hi-Tech з цифровою панеллю приладів, заповзають аж на центральну консоль. А на тунелі розташований додатковий сенсорний екран для управління другорядними функціями.

Pininfarina 4

Різний екстер’єр – загальний двигун

Моделі від Pininfarina ріднить те, що обидві машини будуть електрокарами. Під капотом авто розташується силова установка, розроблена HKG, де електромотори будуть харчуватися від літій-іонних батарей. Конкретних даних про технічні характеристики Н500 і К350 поки не представлено, але компанія заявляє про те, що на одній зарядці можна проїхати більше 1000 км, а самі батареї витримують до 50 000 циклів без критичної втрати ємності.

Поява на світ

Поки моделі Pininfarina H500 і К350 існують тільки у вигляді концепт-карів. Обидва автомобілі планують представити на Пекінському автосалоні, який стартує 25-го квітня 2018 го року. Там же буде оголошена ціна машин в роздрібному продажі. Поки авто планують продавати тільки в Китаї, але якщо інтерес до нього буде високий, то машини цілком ймовірно з’являться і на європейському ринку.

Pininfarina 3

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ