Вантажна електричка – скоро на ринку планується вихід пікапа Tesla

Вантажна електричка – скоро на ринку планується вихід пікапа Tesla

ПОДЕЛИТЬСЯ

Останнім часом американська компанія під керівництвом мільярдера Ілона Маска відчуває не найвдаліші часи. Цього року концерн був змушений припиняти виробництво автомобілів, через що зазнав збитків, а трохи пізніше глава фірми заявив про факт промислового шпигунства і спробі підірвати устрій зсередини.

Але також керівник заявив про те, що це лише підтвердило правильність обраного шляху і вони готові подолати всі труднощі. Макс зазначив, що вже в наступному році компанія вперше покаже чистий прибуток, а модельний ряд значно розшириться протягом наступних 5-ти років. І найближчим і очікуваним дебютом є вихід нового пікапа Tesla.

Цікаві перспективи

Відомо, що сегмент пікапів в США користується величезною популярністю, і вихід на нього вкрай доцільний з точки отримання прибутку. Поки тут домінує модель Ford F-150, а також непогано себе почувають японські конкуренти в особі Nissan Navarra або Mitsubishi L200. Однак все це бензинові варіанти, а Tesla стане електричним первістком.

Основним орієнтиром стала саме модель від Форд – саме таких габаритів буде авто, а своїх японських опонентів за розмірами він буде перевершувати має велике значення. Акуратні згладжені форми і аеродинамічний силует кузова укупі з оригінальними деталями формують вельми цікавий образ.

Ілон Маск натякнув, що для автомобіля пропонуватимуться два варіанти кузова – чотири- і шестимісний. Цікавою особливістю є нетривіальне оснащення авто. Виходячи з його утилітарних цілей, було вирішено встановити в багажнику кілька 240-ка вольтів розеток для підключення важких будівельних інструментів. А для комфорту авто отримає адаптивну підвіску зі стабілізаторами крену.

Практичний і швидкий

В якості силової установки пікап tesla отримає два електромотора, що взаємодіють з батареєю літій-іонних акумуляторів. Кожен мотор буде відповідати за власну вісь, що зробить авто повнопривідним. До всього, машина обзаведеться спеціальними настройками контролю тяги, які імітують механічне блокування диференціала.

Точних характеристик моторів не повідомляється, проте очікується, що автомобіль буде дуже динамічним. Завдяки величезному крутним моментом позашляховик, вагою 2,5 тонни буде розганятися до сотні всього за шість секунд. При цьому номінальний запас ходу на одній заправці очікується на рівні 650-800 кілометрів. А заповнення заряду проходить всього за пару годин на спеціалізованій станції.

Плани на майбутнє

У квітні минулого року, коли Маск спочатку викладав плани Тесли, генеральний директор сказав: «Пікап буде представлений протягом 18-24 місяців», що говорить про те, що початок продажів пікапа Tesla очікується ближче до середини 2019 го. Проте складнощі з випуском model 3, збитки, а також скандал зі шпигунами кілька збили плани компанії. Так що реальна дата припадає на початок 2020 го.

Що відносно ціни пікапа Tesla, то тут бажано орієнтуватися на модель Х, яка має початкову ціну на рівні 120 тисяч у.о. Утилітарний автомобіль безумовно буде дешевше кросовера, однак цінник варто очікувати на рівні 70-80 тисяч у.о.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ