Гаряче електрику – французький бренд Peugeot заявив про швидкий випуск зарядженого хетчбека...

Гаряче електрику – французький бренд Peugeot заявив про швидкий випуск зарядженого хетчбека 208 GTi EV

ПОДІЛИТИСЯ

Свого часу 200-я серія від Пежо користувалася величезним повагою з боку любителів спорту. Адже модель наводила «шереху» в ралійної групі B в 90-і роки. Тому доповнення у вигляді букв GTi – це серйозна заявка на надання маса адреналіну власнику авто.

Однак у світлі сучасних тенденцій і загального наступу по електричним фронтах, керівництво компанії вирішило представити «заряджену» версію, оснащену електромоторами. Новий Peugeot 208 GTi EV займе гідної місце, поруч зі своїм бензиновим побратимом.

Розкриваючи плани

По мережі вже ходять рекламні знімки майбутнього гарячого хетчбека. Так, дизайн Peugeot 208 GTi EV вийшов яскравим і самобутнім. Оригінальна прямокутна головна оптика виділяється за рахунок стильного розрізу, що заходить на бампер авто. Радіаторна решітка заглушена і забарвлена в колір кузова, а під нею розташувався фактурний бампер з ефектними вирізами повітрязабірників.

Бічна частина виділяється за рахунок унікальних колісних дисків з нетривіальним дизайном, а корми хетчбека хизується вигадливими стоп-сигналами, оснащеними світлодіодними лампами. До того ж авто має цілих два повторювача сигналів гальмування – один розташований по центру спойлера, на даху, а другий – посередині заднього бампера.

 Генеральний директор Пежо, Жан-П’єр Імпарато дав інтерв’ю, де розкрив деякі особливості щодо майбутнього ГТВ 208 ЕВ. «Ми довго підходили до цього рішення – заявив Імпарато. Головними нашими цілями було те, що автомобіль не повинен бути нудним. Варто сказати, наші конструктори з честю вийшли з положення. Автомобіль захоплює як зовні, так і за своїми ходовим якостям ».

Peugeot 208 4

Силова установка

На питання про технічні характеристики Peugeot 208 GTi EV, Імпарато сказав, що вони «будуть достатніми». «Розміщення електричної трансмісії дає широкі можливості для модифікації авто. Наші інженери планують оснастити модель двома електромоторами, кожен з яких відповідає за свою вісь. Максимальна потужність такої установки здатна досягати 536 кінських сил в пікові моменти. Однак ми запропонуємо покупцеві кілька варіантів на вибір ».

Розроблена на новій платформі CMP (Common Modular Platform), Пежо 208 має кілька додаткових варіантів силових установок. Очікується, що «цивільні версії» отримають електромотор, який взаємодіє з переднім приводом. Окрему увагу було звернуто на довговічність і практичність агрегату. «Ми підрахували, що в Парижі є власники, здатні проїжджати до 150 000 тисяч кілометрів на рік. І ми готові дати їм автомобіль, здатний прослужити разюче довго ».

Peugeot 208 3

Відлік до появи

Початок продажів Peugeot 208 GTi EV очікується ближче до 2020-го. Даная модель є лише однією з багатьох електрифікованих або гібридних варіацій, які з’являться в майбутні роки. Так, зовсім скоро очікується поява модіфікаціі308 R Hybrid, а такженібрідная версія 3008-го, здатна розвивати більш 300 кінських сил. «На порозі драконівських обмежень щодо викидів, орієнтування на сегмент EV і гібридів, стає пріоритетним напрямком в довгостроковій стратегії розвитку компанії». Ціна Peugeot 208 GTi EV поки не оголошена, проте очікується, що приблизна вартість моделі буде коливатися поблизу позначки 25-27 тисяч у.о.

Peugeot 208 2

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ