Перший етап United Time Attack Series 2019

Перший етап United Time Attack Series 2019

ПОДЕЛИТЬСЯ

П’ятого травня на трасі Dnipro Kart завершився перший етап United Time Attack Series. Ця серія змагань є найпопулярнішою в нашій країні і включає в себе етапи в Полтаві і Кам’янському. Понад шістдесят автомобілів взяли участь в даному заході. Різноманітність автомобілів призводило глядачів у захват. Porsche, Lotus, Honda, BMW, Subaru, Mitsubishi і навіть Таврія.

Автомобілі були поділені на шість класів включаючи моноприводні автомобілі із заводським обмеженням потужності до 180 к.с, понад 180 к.с, автомобілі без обмеження доробок, а так само повнопривідні автомобілі з розподілом за рівнем доробок. У даній серії гонок Time Attack перемагає пілот, який за сумою двох кіл покаже кращий час, що збільшує вимоги до умінь пілота і виключає можливість випадкової перемоги.

Траса Dnipro Kart кидає дуже гідний виклик умінням пілота і можливостям його автомобіля, адже вона поєднує в собі серію технічних поворотів, що чергуються з невеликими прямо, підібраними сповільнювач для підвищення безпеки як глядачів, так і пілотів, що так само є своєрідним додатковим випробуванням, адже торкання ретардера пеналізується і додає одну секунду до загального часу кола. А таких контактів за гонку було не мало, що принесло не менш пошкоджень автомобілів. Але це не зрівнятися з яскравим епізодом з Ford Focus, який зробив переворот через дах і знову став на колеса, на жаль гонку автомобіль продовжити вже не зміг.

Немного больше “повезло” Виталию Геращенко на Honda CRX, у которого на первом проезде вышла из строя КПП, и после замены автомобиля на автомобиль другого участника, потерпел очередную поломку прямо перед стартом финального заезда. За считанные секунды до выезда он со своим механиком успел устранить поломку и сумел выгрызть себе третье место в классе PROSPORT, чем доказал, что его волю к победе ничем нельзя сломить. Также нельзя не отметить Станислава Ляшенко на Mitsubishi Evolution, мотор которого не дал ему проехать все зачётные круги, но этого хватило чтобы занять свое почётное место на подиуме в классе AWD LIGHT. С общими результатами пилотов вы можете ознакомиться в таблице ниже :

Вперше в рамках United Time Attack проводилися змагання Національної Серії України Carrera Time Attack, куди допускаються тільки автомобілі марки Porsche. У цій серії взяли участь одинадцять автомобілів, загальною вартістю понад один мільйон доларів.

Команда Dreamcar.ua природно не могла не взяти участь в такому заході. Вадим Гришин на Porsche Cayman взяв участь відразу в двох класах United Time Attack і в одному класі в рамках Carrera Time Attack. В результаті з дуже гідними результатами посів третє місце в класі 2WD, друге місце в класі PROSPORT, і друге місце в Національній Серії Carrera Time Attack. Але не тільки він представляв нашу редакцію.

Рибак Артем на Honda Civic бився за місце на подіумі в класі GT180, і в результаті показав найкращий час у своєму класі, тим самим забрав найбільший кубок, з чим ми їх вітаємо і бажаємо ще більше перемог і спортивних досягнень.

Так само хочеться відзначити, що автомобільний спорт в нашій країні стрімко набирає популярність, повні трибуни глядачів пряме тому підтвердження. Дуже сильно підігрів інтерес людей до гонки парад учасників, який пройшов на центральній площі Кам’янського днем раніше, де люди мали можливість познайомитися ближче з пілотами і їх автомобілями, ну і звичайно зробити фотографію з кращими автомобілями України.

А для тех, кто пропустил данное масштабное мероприятие, мы напоминаем, что второго июня, но уже в Полтаве вновь состоится противостояние пилотов за лучшее время на трассе. Ну а с вами была команда Dreamcar.ua, подписывайтесь на нас в социальных сетях и до скорых встреч.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ