Перший електрокар Bentley

Перший електрокар Bentley

ПОДЕЛИТЬСЯ

Перший гібрид – Bentayga Plug-In Hybrid – британська марка показала на автосалоні в Женеві в 2018 році, чим і дала старт електрифікації модельного ряду. За словами члена ради директорів Bentley з продажу та маркетингу Кріса Крафта, цей процес завершиться в 2023 році. До цього моменту гібридна версія буде у всіх існуючих моделей, а перший повністю електричний автомобіль Bentley вийде в 2025 році.

На думку Крафта, незважаючи на те, що на даний момент на електромобілі припадає невелика частина світового ринку, за ними майбутнє. Тихі електричні силові установки, здатні миттєво забезпечувати максимальний крутний момент відмінно підходять для таких автомобілів як Bentley і Rolls-Royce. Вже зараз більше 30% клієнтів Bentley цікавляться електромобілями і компанія має намір дати ними те, що вони хочуть.

Очікується, що слідом за Bentayga гібридна модифікація з’явиться у Continental GT, Flying Spur і Mulsanne. Імовірно, вони будуть використовувати ту ж 462-сильну силову установку від Porsche Panamera E-Hybrid, що складається з 3.0-літрової «туброшестеркі» і електромотора, що і Bentayga. Запас ходу на електротязі складає 50 км по циклу WLTP. До 100% ємності батарея заряджається від звичайної побутової розетки за 7.5 годин, від швидкісної зарядної станції – 2.5 години.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ