Диктуючи закони – Pagani планує випуск принципово нового суперкара

Диктуючи закони – Pagani планує випуск принципово нового суперкара

ПОДЕЛИТЬСЯ

У сучасному світі сильно вплив трендів. Однак є ті, хто їм слід, а є ті, хто не погоджується із загальною тенденцією і шукає нові варіанти вирішення. Саме останні і створюють власні тренди. Одним з таких гравців є італійський виробник Pagani.

Звичайно, дана компанія вважається крихітної на тлі грандів Ferrari і Lamborghini, проте обсяги продажів – єдине, в чому компанія їм поступається. Через рік виробник святкує свій другий ювілей з моменту випуску першого авто компанії. У світлі таких подій генеральний директор ательє Ораісіо Пагані дав обширне інтерв’ю, де розповів про цікаві подробиці щодо нового автомобіля.

Справи налагоджуються

Сьогодні італійський виробник поступово стає прибутковим і стабільним. За останні пару років обсяги продажів коливаються між відмітками 30-40 автомобілів, що вельми непогано, враховуючи вартість авто і амбіції виробника. При цьому керівник компанії підкреслив індивідуальний підхід до кожного проекту. «Наше завдання полягає в тому, щоб гарантувати високу якість автомобілів, які ми збираємо вручну – заявив Пагані: цінність ательє в тому, що ми всі є згуртованою і дружною сім’єю. А невеликі обсяги продажів дозволяють швидко здійснювати зміни ».

До слова про зміни – в своєму інтерв’ю бос компанії сказав про майбутню зміну пріоритетів. Хоч Pagani і не відмовляється від виробництва машин зі стандартним ДВС, на базі фірми вже створено підрозділ, який буде розробляти перший електромобіль. Орієнтовно – перша відчутна інформація з’явиться вже ближче до кінця року.

Pagani 3

Правильні орієнтири

Очевидно, що сам проект буде розроблятися у співпраці з великими корпораціями, проте інженерам компанії практично повністю «розв’язали руки» в творчому плані. «Звичайно, у нас є електрична технологія від фірми Mercedes, з якою ми співпрацюємо не один рік. Але ми хочемо створити щось нове. До того ж, ті технології і стандарти безпеки, які нам потрібні, повністю відрізняються від будь-яких автомобілів, створених до цього. Так що вся підготовка і технічні фахівці повинні відповідати стандартам ».

Безумовно, новий Pagani буде повністю електричним, хоча Ораісіо заявив про своє захоплення Porsche 918. «Мені подобається дизайн і стиль 918, але він дозволить вам проїхати всього 25 км в повністю електричному режимі. Коли батарея розряджається, ви все ще несете батареї зі звичайним двигуном. Це близько 300 кг – це просто даремний вага ».

Орієнтовно, авто буде розроблятися на модернізованій платформі Huayra Roadster. Легкість конструкції дозволить прийняти розмістити вага батарей без втрати продуктивності. «Якщо говорити про пріоритети, то зниження ваги – це одне з основних вимог. Адже тоді можна правильно налаштувати ходову і домогтися високих показників, не роблячи ставку на потужність, яка часом виходить з-під контролю ».

Ще однією цікавою особливістю може стати наявність механічної коробки передач, яка буде взаємодіяти з електромоторами. В цьому випадку Пагані має всі шанси створити дійсно унікальний електромобіль. Плани у компанії досить оптимістичні. Відповідно до заяв керівництва, вже до кінця 2018 го проектні екземпляри будуть розроблені, зібрані і протестовані. А до середини весни наступного року покупці можуть розраховувати на появу автомобілів в своєму гаражі. Орієнтовні ціни такого Pagani складуть від 1-го мільйона у.о.

Pagani 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ