Нова мітла – наступний кросовер від Opel буде володіти рядом цікавих особливостей

Нова мітла – наступний кросовер від Opel буде володіти рядом цікавих особливостей

ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецький концерн Опель кілька виділяється з ряду німецьких автовиробників. В першу чергу за рахунок того, що це єдиний концерн в країні, що не знаходиться в руках німецьких інвесторів. Довгий час фірма перебувала в складі американського холдингу GM, однак продажу не вражали заокеанських господарів. А недавно бренд перейшов під управління французьких бізнесменів з PSA, які всерйоз зайнялися реконструкцією компанії. І скоро на світ з’являться вельми цікаві моделі.

Слідуючи за розвитком ринку

Однією з очікуваних і потенційно успішних новинок стане кросовер Opel Grandland. Середньорозмірний міської паркетник буде представлений шанувальникам марки в другому поколінні. Відомо, що авто буде побудовано на універсальній платформі, що ріднить машину з позашляховиком Citroen C5 Aircross. Це співвідноситься з політикою керівництва по уніфікації виробництва. Загальна кількість платформ буде скорочено до трьох проти нинішніх семи при збереженні практично всього модельного ряду.

Також п’ятирічний план концерну має на увазі відкриття нових потужностей, а також збільшення продуктивності поточних заводів, розташованих в Намібії і місті Сошо, що у Франції. Генеральний директор Опель Майкл Лохшеллер заявив про те, що у бренду є чітка стратегія позиціонування. «Ми ретельно досліджували ринок і зробили відповідні висновки. Наша стратегія розвитку має на увазі тривалу присутність на ринку. Ми маємо розуміння того, як буде виглядати наш бренд через десятиліття ».

Якщо говорити про Opel Grandland, то цей кросовер займає особливе місце в планах компанії. Яскрава зовнішність новинки, просторий салон і сучасна багата комплектація дозволяють з оптимізмом дивитися на перспективи моделі. До всього, французькі господарі мають багатий досвід по просуванню подібних моделей. «Кросовери концерну PSA складають 16,9 частки ринку продажів по Європі. Ми плануємо істотно збільшити цей показник, адже у компанії Опель є істотний потенціал. Для нового Грандланд буде запропонований широкий список опцій і новітні двигуни, що поєднують економічність і екологічність ».

Популярному кросоверу – популярні двигуни

Варто сказати, що сьогоднішній Opel Grandland є другою за популярністю моделлю концерну, після Corsa. Позашляховик отримав два варіанти силових установок, які покликані догодити якомога більшій кількості покупців. У світлі повсюдного відмови від моторів на важкому паливі, несподіванкою стала поява класичного 1,5 літрового дизеля. Завдяки сучасним технологіям, німецькі інженери змогли вписатися у вимоги норм Євро 6.

Альтернативою йому стане 1,2-х літровий бензиновий мотор з трьома циліндрами в ряд. Турбований агрегат здатний розвинути максимальну потужність порядку 148-ми кінських сил. Пізніше очікується поява гібридної трансмісії, де 1,4-х літровий ДВС буде співпрацювати разом з батареєю літій-іонних акумуляторів. Також керівництво фірми заявило про масштабне розвитку гібридних авто. Очікується, що до 2024-го року кожна модель отримає гібридну модифікацію.

Коли ж?

Початок продажів нового Opel Grandland очікується в середині 2019 го, а гібрид надійде на ринок ближче до 2020-го року. Українському покупцеві будуть доступні всі модифікації приблизно в ті ж терміни. Конкретна вартість авто не називалася, проте очікується, що ціна Opel Grandland стартуватиме з позначки 30 тисяч у.о.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ