Догодити всім – незабаром Opel випустить на ринок «заряджений хетчбек» Corsa GSi...

Догодити всім – незабаром Opel випустить на ринок «заряджений хетчбек» Corsa GSi і електричну модель Corsa EV

ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецький концерн Опель прагне «всидіти на двох стільцях». Уже в найближчому майбутньому компанія представить своїм шанувальникам форсований варіант хетчбека Corsa з азартним двигуном і пустотливими звичками. А для любителів тиші, екології та економії – трохи пізніше буде випущена електрична версія моделі.

Запряжи коней

Opel-Corsa-S-3

 Перша новина стосується шанувальників спортивного способу життя. До ювілею сімейства (перший Opel Corsa вийшов на ринок ще 25-ть років тому) інженери вирішили випустити «гарячу версію» хетчбека. Автомобіль отримає стильний спортивний обвіс з розширеними бічними порогам, великим заднім спойлером і темними легкосплавними колесами, що зробить його екстер’єр більш динамічним і виразним.

 А під капотом авто встановлять бензиновий турбований мотор, об’ємом 1,4 літра, здатний розвинути 150 кінських сил. Також техніки трохи «поворожили» з налаштуванням шасі з метою зробити поведінку хетчбека більш азартним, а реакції на кермо – більш гострими. Але при цьому, модель не є гоночної версією, а розроблялася з прицілом на повсякденне життя. Так що невеликий хетчбек може запропонувати досить цікавий компроміс між спортивною і практичної складової.

Поява Opel Corsa GSi очікується влітку 2018 го. Швидше за все, до українських покупців він добереться вже до кінця поточного року. Європейські ціни на авто очікуються на рівні 23-24 тисяч євро. Вартість моделі на вітчизняному ринку буде трохи вище.

Opel-Corsa-S-2

Підключається до розетки

Якщо попередній представник є скоріше «останнім представником» минулого покоління, яке незабаром кане в лету, то дана модель – це «посланник майбутнього» і зразок наступної генерації.

У 2017-му році німецький бренд Opel перейшов у володіння до французького концерну PSA. І представлена версія нової генерації хетчбека, по суті, є першим продуктом цієї епохи. Майбутній хетчбек отримає платформу CMP, яка також лягла в основу моделей Peugeot 208 і DS DS Crossback. В цілому, універсалізація носитиме досить істотний характер – планується скорочення числа платформ, що використовуються Vauxhall і Opel, з нинішніх дев’яти до двох. «Узгодження архітектури і сімейств силових агрегатів істотно скоротить складність розробки і виробництва, що дозволить домогтися ефекту масштабу і синергії, сприяючи загальної прибутковості», – сказав бос марки, Майкл Лохшеллер, в минулому році.

Автомобіль «електричної хвилі» отримав вельми нетривіальний дизайн, де футуристичні обтічні форми сусідять з гострими гранями і ламаними лініями. Поки в якості силових агрегатів будуть пропонуватися і традиційні бензинові, дизельні або гібридні трансмісії. Але трохи пізніше планується виведення на ринок повністю електричних модифікацій, здатних проїхати на одній зарядці більше 400-т кілометрів.

Причому подібна електрифікація торкнеться не тільки Opel Corsa EV – відповідно до довгострокових планів, до 2024-го року керівництво планує запропонувати для кожної моделі свій електричний варіант. Однак саме невеликий хетчбек є першопрохідцем в цій області.

Боси фірми підтвердили, що наступне покоління Corsa, яке має прибути до європейського покупцеві в наступному році, а повністю електричний варіант буде доступний вже в 2020-му. Відносно появи даної версії на українському ринку – немає певних даних. Тут маркетологи будуть приймати рішення, відштовхуючись від поточної ситуації на ринку і масштабах попиту на електричну модель.

Opel EV

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ