Зміна прізвища – Opel показав знімки нового концептуального автомобіля, а також поділився...

Зміна прізвища – Opel показав знімки нового концептуального автомобіля, а також поділився деякими особливостями майбутньої реорганізації

ПОДЕЛИТЬСЯ
Michael Lohscheller

Іронічно, але концерн Opel є єдиним великим німецьким брендом, що не належить інвесторам з Німеччини. Досить довгий час він перебував під керівництвом американської корпорації GM, однак незадовільні результати продажів стали причиною відмови від цього виробника.

Зовсім недавно бренд змінив господаря – в 2017-му році Opel перейшов у володіння французького концерну Peugeot-Citroen. В результаті почалася глобальна перебудова. Так, скоротилася кількість моделей німецького бренду, замість семи платформ планують залишити тільки дві, а також істотно знизити витрати на зборку. Але зате в результаті такої реорганізації вже до 2020-го року компанія стане прибутковою, що дозволяє дивитися в майбутнє з оптимізмом і навіть розробляти нові проекти. Одним з таких став новий автомобіль Opel GT X Experimental.

Проба пера

По суті, це перший повністю самостійний автомобіль, розроблений виключно ресурсами PSA, у відриві від напрацювань холдингу GM. Концепція була розроблена в дизайнерському центрі Opel, розташованому в Рюссельхайме, а основним мотивом стала «чистота і елегантність форм». Про це розповів нинішній віце-президент Opel по дизайну, Марк Адамс. Також він поділився деякими деталями щодо майбутнього автомобіля.

«Ми плануємо зробити дійсно привабливий у всіх відносинах автомобіль, який буде зачаровувати з першого погляду. Останній успіх у такому випадку був з появою моделі Opel Insignia, що отримала звання автомобіля року в Європі ».

Рекламні фотографії авто не дають повного уявлення про те як буде виглядати модель, але розкривають деякі подробиці. Стильна світлодіодна головна оптика отримала тонку смужку ходових вогнів, а передній бампер позбавлений будь-яких повітрязабірників. Закрита частина решітки радіатора натякає на те, що основним пріоритетом стане розробка електричної трансмісії.

Цю ж гіпотезу підтвердив сам Марк Адамс. «Сьогоднішні реалії такі, що випускати звичайні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння стає все складніше. Тому, якщо ми плануємо випустити довготривалу модель, ми повинні розробляти альтернативні варіанти трансмісії. Звичайно, на ранніх етапах авто отримав ДВС разом з електродвигунами, проте в перспективі буде представлений повністю електричний варіант ».

Було сказано кілька слів з приводу внутрішнього оздоблення Opel GT X Experimental, а також рівня оснащення автомобіля. «Комфорт разом з безпекою варто серед основних пріоритетів. Тому модель буде оснащена комплексом необхідних заходів, а також ми плануємо оснастити її автономними технологіями водіння, що дозволяють машині самостійно пересуватися по шосе ».

Розробка і терміни

Робота над новою моделлю була представлена керівнику PSA Карлосу Таварес в грудні минулого року. Зараз вже затверджений дизайн автомобіля і основні принципи, яким будуть слідувати при розробці авто. Очікується, що перший концепт Opel GT X Experimental буде показаний вже на Паризькому автосалоні, який відбудеться в жовтні цього року.

Робочі прототипи з’являться ближче до кінця 2020 го. Також Адамс розкрив пріоритети в стратегії всього холдингу: до 2024 року кожна модельна лінія буде пропонуватися з електрифікованої трансмісією, що дозволить впевнено почувати себе серед конкурентів.

Opel Concept 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ